+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як правильно прокласти телефонний кабель у приватному будинку?

Як правильно прокласти телефонний кабель у приватному будинку?

Телефонізація приватного сектору в містах триває. Навіть незважаючи на те, що на дворі 21 століття, стаціонарний телефон сьогодні є далеко не в кожному будинку. А все тому, що приватні сектори – це, як правило, найбільш старі райони в кожному місті. І якщо багатоповерхівки уже на етапі будівництва були «обплутані» мережею дротів, то в багато приватні будинки кабель так до сих пір і не проведено.

Звичайно, розвиток мобільного зв'язку за великим рахунком скасувало необхідність встановлення домашнього телефону, проте для багатьох питання наявності стаціонарного апарату до сих пір не втратив актуальності.

У цій статті міститься відповідь на питання, як правильно прокласти телефонний кабель у приватному будинку, або котеджі?

Прокладання телефонного кабелю

Прокладання телефонного кабелю в приватні будинки означає не тільки установку телефону, але і підключення до Інтернету, а також можливість установки якісної охоронної та охоронно-пожежної сигналізації. Тому, проводячи телефонний провід в будинок, господар вбиває відразу декілька зайців.

Телефонний кабель

Щоб провести телефонний кабель до будинку, господарям необхідно звернутися у відділ капітального будівництва, де фахівцями будуть розроблені технічні умови для прокладки кабелю та зазначена точка підключення. Наступний крок – це виконати всі роботи з прокладання телефонного кабелю до точки підключення та зробити розводку проводів по дому. Коли основні роботи по інсталяції будуть закінчені і здані, господарю приватного будинку необхідно буде звернутися до ІТ интегратора або в телефонну компанію з проханням про підключення його до телефонної мережі.

IP-телефонія

Існують і такі випадки (та вони не рідкісні), коли телефонний кабель до приватного будинку провести неможливо, навіть якщо житло знаходиться в межах міста. В цьому випадку є варіант установки в будинку телефонного зв'язку за допомогою бездротових мереж. IP-телефонія вже давно тіснить провідні аналоги в офісах та житлових будинках. Адже IP-телефонія в ряді випадків дешевше, практичніше та якісніше, ніж стаціонарний телефон, підключений за допомогою кабелю. Роблячи дзвінки через Інтернет, можна непогано заощаджувати на міжміського та міжнародного зв'язку, налаштовувати якість дзвінків та багато іншого. Для підключення IP-телефонії необхідний домашній комп'ютер та широкосмуговий доступ в Інтернет. На комп'ютер потрібно встановити один зі стандартних програмних телефонів і виконати необхідні настройки.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Для чого необхідна установка офісних АТС?
Для чого необхідна установка офісних АТС?

Найчастіше невеликі підприємства починають з підключення телефону на пару номерів, зарезервованих за конкретними співробітниками. З...

Бездротова IP-телефонія: пристрої та компоненти
Бездротова IP-телефонія: пристрої та компоненти

Класичне визначення телефонії, як системи обладнання для передачі звуку саме за допомогою дротового зв'язку, поступово відходить в минуле. А...

Запис телефонних розмов – складова бізнес процесу
Запис телефонних розмов – складова бізнес процесу

Велика кількість компаній створюють call-центри, які призначені для обслуговування клієнтів та надання їм різного роду консультаційної...

Всі статті