+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Навіщо потрібна організація IP-телефонії в музеї?

Навіщо потрібна організація IP-телефонії в музеї?

Звичайно, музеї – це не колл-центри, де на телефонії базується вся робота підприємства. Однак і тут без стаціонарного телефонного зв'язку не обійтися. Телефонія – це один з базових елементів життя музею.

Навіщо потрібна організація IP-телефонії в музеї? Наприклад, прийняти замовлення екскурсій, оформити продаж квитків, або провести господарські заходи – все це вимагає високоякісного телефонного зв'язку. Часто в старих будівлях музеїв, особливо розташованих на периферії, і охоронна та охоронно-пожежна сигналізації встановлені та підключені до пульта моніторингової компанії на основі телефонного дроту.

Встановлення телефонії

Далеко не всі музеї розташовуються в недавно побудованих сучасних будівлях. Багато які з них базуються в старовинних особняках та будинках, визнаних державою пам'ятниками архітектури. Тому організувати якісний телефонний зв'язок за допомогою прокладки проводів тут досить складно. Як правило, в музеях, які функціонують не перше десятиліття, вже є телефонія, проте з плином часу обладнання занепадає і його необхідно замінювати новим, сучасним. А тому велика кількість музеїв сьогодні переходить на сучасну комп'ютерну телефонію відмовляючись від аналогового зв'язку.

IP-телефон

В залежності від стану будівлі, наявності/відсутності в ньому телефонного кабелю, завдання, які збирається виконувати музей за допомогою телефонії, вибирається спосіб оснащення будівлі телефонним зв'язком.

Для оснащення будівлі музею якісним зв'язком, високошвидкісним доступом в Інтернет та телефонією, краще всього використовувати структуровані кабельні мережі. А якщо інсталювати їх можливості немає (будівля стара), або така можливість є не рентабельною, то в приміщенні музею розгортається радіозв'язок, який забезпечує в будівлі Інтернет та IP-телефонію. Якщо будівля музею визнано пам'яткою архітектури, то, за законом, цілісності стін, стель та підлоги в ньому порушуватися не повинно. В цьому випадку також розгортається безпровідна мережа, на основі якої організується та цифрова телефонія музею. Обладнання для IP-телефонії може бути підключено та на базі телефонного дроту, який вже був прокладений в музеї.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Для чого потрібна віртуальна міні-АТС?
Для чого потрібна віртуальна міні-АТС?

Що таке віртуальна міні-АТС? Які основні функції та для чого потрібна віртуальна АТС? Це послуга, яка в більшості випадків, надається...

Якими перевагами володіє Інтернет-телефонія?
Якими перевагами володіє Інтернет-телефонія?

Інтернет-телефонія має багато переваг, які вже встигли відчути на собі багато користувачів. По-перше, Інтернет-телефонія суттєво економить...

Вибір міні-АТС: функції та можливості
Вибір міні-АТС: функції та можливості

Будь-яка організація що тільки починає свою діяльність, або переїздить в нове приміщення стикається з проблемою встановлення системи...

Всі статті