+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Офісна телефонія для декількох філій

Офісна телефонія для декількох філій

При відкритті нових офісів більшість компаній сьогодні роблять ставку на IP-телефонію. Відмова від аналогової телефонії зрозуміла, адже її цифрові варіанти несуть в собі значно більше функціональних можливостей:

Офісна телефонія для декількох філій – це економія та глобальний роумінг. Дзвінки міжміського та міжнародного зв'язку стають в рази дешевше, якщо робити їх за допомогою IP-телефону. Це особливо актуально, якщо організація має кілька філій, розкиданих по всій країні, або навіть за кордоном. Економія досягається також за рахунок простоти установки IP-телефонії в офісах компанії.

Переваги офісної телефонії:

  • Можливість об'єднати в мережу офісні АТС декількох філій однієї компанії, а також можливість дзвонити на короткі номери в рамках корпоративної телефонної мережі.
  • Можливість надсилати факсимільні повідомлення хорошої якості та можливість організації конференцзв'язку з працівниками компанії, які знаходяться в різних містах.
  • Можливість відстежувати телефонний трафік, шифрувати канал, а також можливість виходити на зв'язок з різних пристроїв. Передбачений зв'язок телефон-телефон, телефон-комп'ютер (та назад), комп'ютер-комп'ютер, а також web-дзвінок.

Єднання філій

При об'єднанні в телефонну мережу декількох філій, розташованих в різних частинах міста, або країни, застосовуються вже існуючі канали зв'язку, без необхідності побудови телефонної мережі. А значить, є можливість збільшувати кількість абонентів однієї телефонної мережі, та їх територіальне розташування ролі грати не буде. Швидко додзвонюватися до філій можна, просто набравши короткий внутрішній номер одного із співробітників організації. Замість того, щоб, наприклад, набирати довгий міжміський код та номер телефону, якщо філія знаходиться в іншому місті.

Офісна телефонія

Для організації IP-телефонії в офісах встановлюють IP-АТС, які використовують локальні мережі, з офісними телефонними IP-апаратами. Інший варіант – застосування спеціальних пристроїв – VoIP-шлюзів. Вони приєднуються до вже існуючої офісної АТС (якщо така є) та забезпечують переклад всього телефонного трафіку в IP-мережу. VoIP-шлюзи дозволяють швидше та з меншими фінансовими витратами перейти на IP-телефонію всім відділенням компанії відразу. Офісна телефонія між філіями однієї організації в різних містах – це відмінне рішення.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Для чого потрібна віртуальна міні-АТС?
Для чого потрібна віртуальна міні-АТС?

Що таке віртуальна міні-АТС? Які основні функції та для чого потрібна віртуальна АТС? Це послуга, яка в більшості випадків, надається...

Як влаштована система телефонного зв'язку на складі?
Як влаштована система телефонного зв'язку на складі?

Ви можете уявити собі, щоб на складі не було телефону, щоб комірник не міг нікому подзвонити? Ми ні, адже без такої комунікаційної лінії...

Як зробити монтаж телефонних мереж у житловому будинку?
Як зробити монтаж телефонних мереж у житловому будинку?

Навіть з розвитком мобільних технологій стаціонарний телефон не втрачає своєї актуальності – він все так само необхідний людям, особливо...

Всі статті