+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як зробити побудову телефонних мереж в ТРЦ?

Як зробити побудову телефонних мереж в ТРЦ?

Торгово-розважальний центр – це комплексний об'єкт, створений для відпочинку та спілкування, тому його важко уявити без будь-якої комунікаційної лінії. Тому інсталяція телефонного зв'язку є обов'язковим етапом технічного оснащення ТРЦ. І наше з вами професійне завдання – забезпечити установку даних комунікаційних ліній на висококласному рівні. Так що давайте подивимося, як потрібно телефонізувати торгово-розважальний центр, на які моменти звертати увагу в ході подібних робіт.

Телефонізація ТРЦ

Раніше при зведенні ТРЦ, в силу технічних можливостей того часу, проводили побудову телефонних мереж аналогового типу. Тому на території 85% вже експлуатувалися торгово-розважальних центрів вже прокладена розгалужена кабельна структура. Якщо перед вами стоїть завдання модернізації та переробки такого об'єкта, доцільно використовувати існуючі комунікаційні лінії, доповнивши їх IP-телефонією. А от при зведенні ТРЦ з нуля, або при використанні раніше не телефонізованих територій і приміщень за часом та коштами вигідніше організувати тільки цифровий зв'язок.

В рамках торговельно-розважального центру завжди будуть діяти різні орендарі: одні відкриють бутіки, інші – боулінг, треті – кафе. Але кожному з них потрібна телефонізація – організація зв'язку та установка певної кількості стаціонарних апаратів. Тому борг професіоналів полягає в забезпеченні окремої виділеної лінії кожному з орендарів. Різні об'єкти, що діють в рамках ТРЦ, повинні спілкуватися по окремих каналах – цю можливість грамотна інсталяція систем телефонного зв'язку передбачає в обов'язковому порядку. До речі, також потрібно захистити лінії від випадкового, або навмисного прослуховування – це теж важливий момент.

Телефонизація

Але одночасно з цим всіх орендарів необхідно об'єднати в мережу, зв'язавши за допомогою магістралі – завдяки такому рішенню навантаження на комунікаційну лінію буде мінімально можливою навіть у пікові моменти. Звичайно ж, потрібно забезпечити необхідний запас номерів, адже у кожного орендаря повинен бути свій. І вище ми говорили про IP-телефонії: з її впровадженням у кожного об'єкта ТРЦ повинні з'явитися такі сучасні можливості як відео- та конференцзв'язок.

Інсталяція телефонних мереж не втрачає своєї актуальності – продовжують з'являтися нові методи, способи, нюанси, про які потрібно знати профі, тому ми радимо не випускати цю сферу з фокусу своєї уваги.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 21-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Види АТС та області їх застосування
Види АТС та області їх застосування

У наш час перед керівником підприємства з'являється завдання вибору, або удосконалення АТС фірми, що дозволяє побудувати телефонну систему,...

Принцип роботи телефонного зв'язку
Принцип роботи телефонного зв'язку

Телефонний зв'язок – передача звукової інформації з телекомунікаційних ліній. Принцип роботи телефонного зв'язку базується на передачі...

Цифровий телефонний зв'язок у котеджних містечках: типи зв'язку
Цифровий телефонний зв'язок у котеджних містечках: типи зв'язку

Перед тим, як в котеджне селище будуть заселятися мешканці, необхідно забезпечити їм належний рівень зручності. Ми говоримо про...

Всі статті