+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Засоби та системи телефонного зв'язку на заводах та фабриках

Засоби та системи телефонного зв'язку на заводах та фабриках

Крупний промисловий об'єкт просто неможливо уявити без комплексної та чітко налагодженої системи комунікацій. Тому телефонізація є обов'язковою стадією технічного оснащення будь-якого заводу, або фабрики. Без неї буде просто неможливо контролювати виробничі, логістичні, вантажно-розвантажувальні, адміністративні процеси.

Природно, професіонал повинен знати, як здійснюється монтаж телефонних мереж на фабриках та заводах – ми допоможемо в цьому питанні. Будемо раді дати декілька порад та рекомендацій, які розповідають, як прокладати комунікаційні лінії на великих промислових об'єктах. Існують різні засоби та системи телефонного зв'язку. Як правильно встановлювати телефонну мережу і які засоби краще використовувати для організації зв'язку на заводах і фабриках розповімо нижче.

Інсталяція систем телефонного зв'язку

Більше 90% працюючих сьогодні заводів та фабрик є не побудованими з нуля, а діючими вже довгий час, модернізованими, або перепрофільовані. Це означає, що в їх рамках вже була здійснена інсталяція систем телефонного зв'язку аналогового типу – на базі таких промислових об'єктів вже діє налагоджена мережа. IP-телефонія зручна, вона дає сучасні переваги, на неї потрібно переходити, але не використовувати існуючі кабельні лінії нерозумно. Тому потрібно запровадити безпровідну телефонію, а решту цифровий зв'язок направити на організацію систем пожежної та охоронної безпеки. Крім того, кабельні лінії можна використовувати ще і як додаткові (а при поступовому переході та в ролі основних) – такий варіант буде самим надійним та економічним.

IP-телефон

Будь фабрика чи завод складається з цехів, відділів, лабораторій: при комплексному вирішенні завдання необхідно виділити кожній такій структурної одиниці свій власний внутрішній канал. При цьому потрібно забезпечити вихід цієї підмережі в загальну магістраль, щоб співробітники відділу, цеху, або лабораторії могли спілкуватися не тільки між собою, але і з іншими працівниками заводу, або із зовнішнім світом. Звичайно, інсталяція телефонних мереж такої складності передбачає ще й гнучку настройку прав доступу: наприклад, спілкування того ж керівництва повинно залишатися таємницею працівників підприємства або, тим більше, третіх осіб. Значить, необхідно зробити так, щоб ніхто не міг випадково, або навмисно підслухати розмову цих абонентів та продумати права інших груп користувачів – це дуже важливо.

87% експертів сходяться на тому, що виконати інсталяцію систем телефонного зв'язку на великих промислових об'єктах найскладніше, тому на даний вид робіт професійне увагу потрібно звернути чи не в першу чергу.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 21-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
З чого складається телефонний апарат системи АТС?
З чого складається телефонний апарат системи АТС?

Автоматична телефонна станція (АТС) – це система складових, які забезпечують передачу даних на різні відстані та підключення практично...

Функції та влаштування телефонної мережі
Функції та влаштування телефонної мережі

Телефонна мережа забезпечує зв'язок між декількома абонентами за допомогою передачі звукового сигналу. Кінцевими частинами телефонної мережі є...

Провідний телефонний зв'язок: принцип роботи та різновиди
Провідний телефонний зв'язок: принцип роботи та різновиди

Провідний телефонний зв'язок, або як її ще називають – фіксований зв'язок, є своєрідним типом телефонного з'єднання між двома або кількома...

Всі статті