+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

З чого складається телефонний апарат системи АТС?

З чого складається телефонний апарат системи АТС?

Автоматична телефонна станція (АТС) – це система складових, які забезпечують передачу даних на різні відстані та підключення практично необмеженої кількості людей-користувачів. Автоматичні телефонні станції не можуть здійснювати свою роботу без телефонних апаратів. Телефонний апарат за своєю суттю є кінцевим пристроєм, який здійснює різні типи зв'язку.

Промислові телефонні апарати відрізняються підвищеною зносостійкістю, тобто вони можуть працювати при будь-яких погодних умовах. Використовуються такі пристрої в умовах вологості, запиленості, механічних подразників. Такі телефонні апарати встановлюються на виробничих АТС, де є всі вищеописані види впливу. Іншим різновидом є також вибухозахищений промисловий телефонний апарат, який може працювати у вибухонебезпечних зонах, забезпечуючи весь комплекс послуг, які надає автоматична телефонна станція.

Складові телефонного апарату

Розглянемо докладніше з чого складається телефонний апарат системи АТС.

Біпер – пристрій для генерації DTMF тонів, використовуване з телефонами, які не підтримують тоновий набір. Зазвичай прикладається до мікрофона і використовується власний номеронабирач для набору номера або управління в системах голосових меню. Іноді вживається як цифровий пейджер. Так само називають протилавинні приймач-передавач зі світловим індикаторним табло, призначений для прийому і передачі сигналів, що визначають напрямок і відстань в метрах до передавального біпера. Такий прилад використовується рятувальними службами, альпіністами, сноубордистами або гірськолижниками – усіма, хто піддається лавиннiй небезпецi.

Спікерфон – пристрій дозволяє використання гучного зв'язку.

Телефонний сервер – комп'ютер, на якому встановлені телефонні серверні додатки, для керування АТС або ж безпосередньо є свого роду АТС.

Цифровий телефон – телефон, що підключений до АТС по цифрових лініях зв'язку.

Викличний пристрій – пристрій для сигналізації вхідного дзвінка, інформує абонента про виклик.

Системний телефон – цифровий телефон, який має додаткові можливості. Так само має додаткові функціональні клавіші. В основному використовується для керування АТС.

Аналоговий телефон – телефони, що підключаються до аналогових ліній, що мають зазвичай 2 типу набору: тоновий та імпульсний.

Дзвінок – тимчасове з'єднання абонентів в телефонній мережі.

Вихідний дзвінок – дзвінок вихідний безпосередньо від абонента по відношенню до нього.

ТМЗК – телефонна мережа загального користування.

Блокіратор – пристрій для підключення спарених абонентів до АТС по одній аналогової лінії.

CDMA (множинний доступ з кодовим поділом) – технологія зв'язку, заснована на використанні загальної смуги частот, але різну кодову модуляцію.

Audio Frequencies (звукові частоти) – частоти звуку, які може сприйняти людський слух.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 06-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як зробити правильне проектування кабельних мереж?
Як зробити правильне проектування кабельних мереж?

Телебачення, телефон та інтернет вже міцно увійшли в наше життя – статистика говорить про те, що всіма цими благами до кінця 2011 користується...

Як зробити програмування міні-АТС для офісу?
Як зробити програмування міні-АТС для офісу?

Після купівлі обладнання для телефонії , необхідно провести його індивідуальне програмування. Офісні телефонна станція є досить надійною...

Що таке биллингова система?
Що таке биллингова система?

Перша білінгова система (БС) з'явилася в 1868 року. Та була призначена головним чином для операторів телеграфного зв'язку (для...

Всі статті