+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Телекомунікаційна шафа: загальні характеристики

Телекомунікаційна шафа: загальні характеристики

Телекомунікаційна шафа являеться досить практичним та раціональним рішенням при проектуванні та встановленні структурованих кабельних систем. Раніше в них розміщували виключно пасивне мережеве обладнання, таке як патч-панелі, оптичні розподільчі панелі, кабельні організатори, проте з часом такі шафи виявились ефективними для монтажу активного обладнання (комутатори, маршрутизатори, пристрої безперебійного живлення, перемикачів, тощо).

Особливості телекомунікаційних шафів

Телекомунікаційні шафи дозволяють максимально ефективно використовувати площу приміщення. Також з їх допомогою можна розподілити кабельні потоки та захистити все обладнання від різного роду зовнішніх впливів. Найпопулярнішими є 19-ти дюймові телекомунікаційні шафи, які вже стали стандартом. 19 дюймів це відстань між двома направляючими, до яких кріпиться активне та пасивне мережеве обладнання.

До складу шафи входять:

  • каркас;
  • бокові стінки;
  • двері;
  • кришки
  • направляючі, які мають отвори для монтажу обладнання.

Для встановлення обладнання не потрібно робити якихось додаткових дій, достатньо простого помістити в шафу та закріпити викруткою. Вони бувають двох видів: розбірні та суцільні (заварені). Більш популярними є розбірні, оскільки вони є універсальними в експлуатації, проте у суцільних вищий рівень надійності, їх ще називають антивандальними. За типом місця монтажу телекомунікаційні шафи поділяються на настінні та підлогові. Настінні призначені для випадків, коли в системі немає великої кількості кабелів.

Загальні характеристики

Не зважаючи на стандартну відстань між направляючими, телекомунікаційні шафи бувають різної ширини, яка коливається від 600 до 800мм. Перші займають менше площі, відповідно їх може більше вміститися в невеликому приміщенні. Проте перевагою других є більша внутрішня вмістимість, яку зазвичай використовують у великих інформаційних центрах для прокладки кабелів. Глибина шаф теж може бути різною та досягати 1300мм. Згідно стандартів потрібно обрати шафу, яка буде на 150 мм глибшою ніж довжина обладнання.

Телекомунікаційна шафа

При проектуванні телекомунікаційних приміщень перш за все потрібно пам’ятати про те, що чим габарит ніша шафа, тим більше місця вона займатиме. Тому до вибору висоти, ширини та глибини потрібно підходити грамотно, попередньо підрахувавши кількість обладнання яке повинно туди поміститися. Також варто передбачити обмеження в доступі до обладнання. Для цього використовують шафи, які обладнані дверима та замком.

Назад в: Кабельні споруди, Інформатизація 14-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Компоненти СКС: ремонт та модернізація обладнання
Компоненти СКС: ремонт та модернізація обладнання

Згідно зі статистикою, більш 70% працюючих на території країни структурованих кабельних систем знаходяться на різних стадіях фізичного зносу....

Як зробити монтаж повітрянних кабельних ліній?
Як зробити монтаж повітрянних кабельних ліній?

Короткі відомості з правил, для того щоб правильно зробити монтаж повітрянних кабельних ліній. При роботі повинні використовуватися...

Як вибрати кабельні лотки для модернізації мережі?
Як вибрати кабельні лотки для модернізації мережі?

Сучасне будівництво СКС передбачає максимально раціональну організацію прокладки комунікаційних ліній. Тому ключову роль відіграють не тільки...

Всі статті