+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як вибрати ІЧ прожектор для відеоспостереження?

Як вибрати ІЧ прожектор для відеоспостереження?

Інфрачервоні (ІЧ) прожектори можуть класифікуватися за різноманітними ознаками. Такими можуть бути розмір, дальність дії освітлення, спосіб кріплення та багато інших факторів. Проте основною характеристикою, яка розділяє прожектори на дві групи є тип елементу випромінювання. Вони бувають лампові, або світлодіодні. Кожен з типів має набір характеристик, на основі яких потрібно робити вибір потрібного пристрою. Виникає питання, як обрати ІК прожектор для відеоспостереження?

Вибір прожекторів

Лампові ІЧ прожектори обладнані лампами, які випромінюють інфрачервоні промені. Перевагою таких прожекторів є довжина хвиль які вони випромінюють. Вона може досягати пікової чутливості відеокамер, проте водночас це і тягне за собою певні недоліки. Рівень енергоспоживання є досить великим, крім того неозброєним оком можна помітити джерело випромінювання, тому можна забути про прихований відеонагляд. Термін дії в таких ламп є досить незначним (близько 6 місяців).

ІЧ прожектори

Окремим підтипом є звичайні лампи, які обладнані фільтрами що пропускають тільки ІЧ промені. Порівняно з попередніми даний тип має певні переваги. Існує можливість поставити фільтри з високим порогом пропускання, який зробить джерело світла невидимим для людського зору. Проте це тягне за собою значне зменшення відстані на яку діє лампа. Крім того вони споживають електроенергії вдвічі більше.

Світлодіодні лампи

З назви зрозуміло що в основі даного пристрою є світлодіоди. Основними перевагами цього типу є низьке енергоспоживання та досить велика дальність дії. Також до переваг можна віднести невеликі розміри, відсутність шкідливого впливу на очі та зручність у встановленні. До недоліків варто віднести необхідність охолодження радіатором, неможливість під’єднання напряму до електромережі та необхідність використання блоку живлення.

Універсальних ІЧ прожекторів для відеоспостереження не існує, тому перед початком використання інфрачервоної підсвітки потрібно визначити всі необхідні характеристики. Кожен об’єкт є унікальним та як наслідок в кожному випадку потрібно визначити необхідну дальність дії променів, потужність, місце розміщення, тип живлення тощо. При тестуванні прожектора потрібно щоб він забезпечував якісне зображення з відеокамер на пульті спостереження. Основним критерієм якісної картинки є чітке відмежування границі чорного та білого кольорів, не враховуючи шуми самої відеокамери.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 28-02-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Навіщо потрібна установка відеоспостереження в приміщенні?
Навіщо потрібна установка відеоспостереження в приміщенні?

Системи відеоспостереження призначені для того, що б забезпечувати цілодобову охорону того чи іншого приміщення. Систем відеоконтролю сьогодні...

Які бувають види систем відеоспостереження?
Які бувають види систем відеоспостереження?

Ви бажаєте бути в курсі усіх подій, які відбуваються у вас вдома, на вашому підприємстві? Тоді рекомендуємо Вам встановити систему...

Поради з монтажу камери відеоспостереження для офісу
Поради з монтажу камери відеоспостереження для офісу

Захист об'єкту це дуже важлива справа, особливо якщо мова йде про цінні об'єкти, а саме складах, магазинах та заводах, де обов'язково присутні...

Всі статті