+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Типи оптичних кабелів від заводу «Одескабель»

Типи оптичних кабелів від заводу «Одескабель»

Асортимент заводу «Одескабель» представлений волоконно-оптичної продукцією для використання зовні і всередині приміщень, від кабелю з модульною конструкцією до кабелю з центральною трубкою.

Сучасні технології дозволяють отримувати захищений кабель з високою пропускною здатністю (до 2 Гбіт/с), з максимальною відстанню передачі даних до 100 кілометрів.

Продукція «Одескабель» – це сотні видів оптоволоконних виробів і компонентів. У цій статті ми розглянемо найпопулярніші типи кабелю, які зустрічаються при побудові кабельних мереж в Україні.

Популярні типи оптичних кабелів

Броньований волоконно-оптичний кабель (тип ОКЛБГ, ОКТБГ)

Цей кабель володіє високою стійкістю до механічних впливів і використовується при прокладанні механічним і ручним способами в ґрунтах будь-яких категорій, включаючи грунти з високою корозійною активністю, наявністю великої кількості гризунів, в сейсмоактивних областях, болотистих місцевостях, озерах, річках. Застосовується для переходу в трубопроводах, шахтах, в міжповерхових перекриттях.

Найчастіше броньований кабель використовується для прокладки в кабельній каналізації і закладних трубах. Для армування кабельної продукції використовуються стеклонітей, арамідні нитки.

Наприклад, одномодовий магістральний кабель ОКЛБг-3-ТАК(2,7)2П-2*4Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18 модульної конструкції на 8 волокон, в поліетиленовій оболонці використовується для прокладки в ґрунт і телефонну каналізацію – розрахований на граничне розтягуюче зусилля 2,7 kH.

Небронированный волоконно-оптичний кабель (тип ОКТ, ОКЛ, ЖОВ-Д, ОКАДт-Д)

Небронированный кабель застосовується для розведення всередині приміщень, прокладки в кабельних каналах, блоках при відсутності небезпеки затоплення, нанесення пошкоджень гризунами. При неможливості гарантувати безпеку кабельних комунікацій прокладка ведеться в спеціальних пластикових трубах або вдаються до захисту від гризунів. Оболонка кабелю виготовляється з поліаміду, полібутілентерефталата, ПВХ, отверждаются під дією УФ-випромінювання матеріалу. Для захисту від затоплення застосовується металопластикова оболонка.

Наприклад, одномодовий самонесучий кабель ОКТ-Д(1,0)П-8Е1-0,З6Ф3,5/0,22H18-8 на 8 волокон, в оболонці з безгаллогенных полімерів, посилений арамідними нитками – використовується для створення зовнішніх мереж подвисного типу, витримує розтягуюче зусилля 1 kH.

Типи волоконно-оптичних кабелів «Одескабель»

Також випускається спеціальна серія кабелю ОКЛ-Н, відповідає особливим вимогам пожежної безпеки (виготовляється із застосуванням безгалогенных компаундів або із застосуванням ПВХ-пластикатов).

Існують різні модифікації кабелю з:

  • металопластикової оболонкою;
  • герметизацією сердечника «сухим» способом;
  • захистом від гризунів;
  • застосуванням оболонки, що захищає від термітів.

Кожен з перелічених видів кабелю є затребуваним і використовується для певних цілей. Що б зробити правельный вибір, рекомендуємо ознайомитися з каталогом продукції «Одескабель», в ньому ви знайдете технічні характеристики, огляди та відгуки фахівців.

Назад в: Кабельні споруди, Інформатизація 23-12-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Слабкострумні інженерні мережі для готелів
Слабкострумні інженерні мережі для готелів

Сучасний готель – це цілий комплекс інженерних рішень, що дозволяють автоматизувати процес прийому та обліку гостей, виписки рахунку,...

Для чого потрібна установка гофрованої труби?
Для чого потрібна установка гофрованої труби?

Як ви знаєте, електропроводку можна прокладати в самих різних кабель-каналах . Зараз ми хочемо розглянути випадок, коли здійснюється із...

Як закріпити повітряно-кабельний перехід між будинками?
Як закріпити повітряно-кабельний перехід між будинками?

Зіткнулися з питанням, як закріпити повітряно кабельний перехід між будинками? Відповідь проста. Так як волокна кабелю виконані з кварцового...

Всі статті