+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Традиційна схема підключення систем відеоспостереження

Традиційна схема підключення систем відеоспостереження

Поняття «відеоспостереження» вже давно є буденним. Для жителів великих міст давно не в дивину бачити камери відеоконтролю у торговівельних центрах, офісах, метрополітенах, супермаркетах та інших місцях масового скупчення народу.

Установка відеоспостереження є незамінним засобом у комплексі охоронно-профілактичних заходів. Але потрібно не просто купити камери, проводи й відеореєстратори.

Виникає питання – як це все підключити? Традиційна схема підключення систем відеоспостереження досить складна для людини яка не расбірается в відеоспостереження. Як відомо, за своїми властивостями технології запису камери бувають аналоговими і цифровими, що обумовлює різницю в схемах підключення.

Компоненти відеоспостереження

Найпростішими та доступними компонентами відеоспостереження є невеликі аналогові відеокамери, знайти які можливо майже на будь-якому ринку, або магазині, що займаються продажем побутової техніки. Як правило, ці відеокамери оснащені одним червоним роз'ємом для підключення БП і двома RCA роз'ємами різних кольорів: жовтий – для передачі відео, білий – для передачі звуку.

Ця колірна схема не є загальноприйнятим стандартом, тому, потрібно завжди вивчати паспорт відеопристрої.

В якості елементарного приймача сигналу від камери підійде самий звичайний домашній телевізор. З'єднання камери і телевізора, в даному випадку, буде здійснюватися за допомогою кабелю RCA-RCA, або ж «тюльпан-тюльпан». Мінусом цього з'єднання буде обмежена декількома метрами довжина заводського кабелю.

У деяких моделях аналогових камер немає і цього, замість RCA-роз'ємів з корпусу просто виходять кілька проводів для живлення та передачі відеосигналу. У цьому випадку комутацію буде бажано провести з допомогою коаксіального кабелю. Використовуючи паяльник, відеовихід камери з'єднується з центральною жилою кабеля, провід «+» живлення відеокамери з «+» блоку живлення, а «-» живлення відеокамери з «-» БП та опліткою коаксіального кабелю. Але при використанні реєстраторів, або ПК з платою відеозахоплення в якості приймача, рекомендують використовувати BNC-роз'єм. При використанні якісного кабелю можна збільшити відстань від відеокамери до приймача до 200 м.

Коротенько стандартна схема підключення аналогового відеоспостереження виглядає так:

  • підключити відеовихід камери до входу монітора, або відеореєстратора;
  • підключити відеореєстратор до монітора;
  • підключити роз'єм живлення камери до БП;
  • включити систему та налаштувати параметри зображення.

Цифрові камери підключаються інакше. Якщо ви для відеоспостереження використовуєте IP-камеру, то при комутації потрібно буде використовувати «виту пару» та роз'єми RG-45, як при прокладці локальної мережі. У самому простому випадку, камеру можна елементарно приєднати, за допомогою кросового патч-корду, до ПК, або ноутбука.

Патчкорд кросовий

Залишилося призначити IP-адресу відеокамері та отримувати відеоінформацію через який-небудь веб-браузер або ж встановити ПО, що поставляється з камерою, або скачати з Інтернету. Для подачі живлення, як правило, використовуються такі варіанти.

Перший – такий же, як і в аналогових камер. від блоку живлення до камери простягається дріт, по якому буде здійснюватися живлення.

Другий заснований на використанні технології PoE (Power over Ethernet), який має підтримувати відеокамера, та мережний комутатор. Тоді електроенергія буде передаватися по «кручений парі».

Плюс IP-відеоспостереження – це те, що до локальної мережі, а значить, до камер спостереження можна отримати доступ з Інтернету. У такому разі комутатор потрібно підключити до роутера, який в свою чергу підключений до Інтернет-провайдера через мережевий кабель, або ж до модему. Отже, налаштувавши належним чином роутер, користувач отримує доступ до декількох реєстраторам, або відеокамер.

Також, як і у випадку з аналоговими камерами відстань від камери до реєстратора залежить від типу кабелю, якості пристрою та технології PoE. Найбільш стабільна пропускна здатність досягається на відстанях до 100 м.

Схема підключення відеокамер виглядає наступним чином: підключити за допомогою мережевого кабелю, або по Wi-Fi камеру до Інтернет-роутеру, підключити мережевий накопичувач DNS, зробити необхідні налаштування камер, Інтернет-роутера, мережевого накопичувача DNS.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 28-02-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Установка бездротової камери відеоспостереження на вулиці
Установка бездротової камери відеоспостереження на вулиці

Незважаючи на всі новітні системи безпеки, які дозволяють автоматично виявити порушника та підняти тривогу, використання камер...

З чого складається відеодомофон та його пристрій?
З чого складається відеодомофон та його пристрій?

У сучасному світі важко уявити будинок без домофона, будь це приватний дачний будинок, або багатоповерхівка. Що таке домофон? З чого...

Всі статті