+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Сучасне відеоспостереження: трансформація зображення

Сучасне відеоспостереження: трансформація зображення

Камери відеоспостереження є спеціальними пристроями, які записують та транслюють відеоінформаційних ряд на спеціальні пульти. В системі відеоспостереження, камери відіграють вирішальну роль, тому що забезпечують контроль та моніторинг за територією та об'єктом. Саме з камер надходить картинка, яку зчитує пульт.

Сучасне відеоспостереження є дієвим інструментом, який зменшує кількість крадіжок та пограбувань різних об'єктів, як особистого, так і корпоративного користування.

Камери дозволяють також мінімізувати кількість терактів і рейдерських захоплень, так як саме завдяки їм вдається оперативно і швидко відреагувати на загрозу.

Сучасне відеоспостереження

Сьогодні камери відеоспостереження істотно еволюціонували, так що сьогодні можна знайти зовсім нові та унікальні різновиди. Сучасні технології дозволяють розглянути силует людини у при повныї кромішній пітьмі і з великої відстані.

Відеокодек – алгоритм стиснення відеоінформації та витягання стислої відеоінформації. Так само кодеки дозволяють додавати різну інформацію у відео ряд, наприклад субтитри, або інші ефекти. Розглянемо найпростіший принцип роботи кодека – кожен кадр складається з пікселів (точок), кодек відстежує масиви схожих точок із загальними атрибутами, та щоб не запам'ятовувати кожну точку окремо, запам'ятовується лише перша точка та кількість повторень таких же точок до кордону зміни кольору. Тобто замість запам'ятовування та опису інформації про тисячі точках, достатньо описати одну точку та кількість повторень.

Кадр – в деяких технологіях є синонімом терміна пакет.

Кодек – алгоритм стиснення цифрової інформації. Як правило, пристрій, або програма, перетворююча (кодуюча) сигнал. Кодеки можуть як кодувати сигнал, або інформацію (зазвичай для зберігання, передачі, або шифрування) так і декодувати (зазвичай для перегляду, або редагування). Найчастіше використовуються при цифровій обробці звуку, або відео. Більшість кодеків стискають (кодують) інформацію з втратами якості, для досягнення прийнятного розміру файлу. Так само існують кодеки без втрати якості, але в більшості застосувань використовуються кодеки з втратами якості, так як малі втрати якості прийнятні для помітного зменшення розміру файлу.

API (Інтерфейс прикладних програм) – набір готових функцій, процедур, класів, констант і структур, що надаються додатком для використання у зовнішніх програмних продуктах.

GUI (графічний інтерфейс користувача) – візуальний інтерфейс для взаємодії з чим небудь, будь це програма, або веб-інтерфейс.

NDIS (специфікація інтерфейсу мережевого драйвера) – універсальний мережевий драйвер.

ACSE (Елемент Служби Управління Асоціацією) – метод, що забезпечує зв'язок між двома додатками.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 06-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
З чого складається відеодомофон та його пристрій?
З чого складається відеодомофон та його пристрій?

У сучасному світі важко уявити будинок без домофона, будь це приватний дачний будинок, або багатоповерхівка. Що таке домофон? З чого...

Які бувають види систем відеоспостереження?
Які бувають види систем відеоспостереження?

Ви бажаєте бути в курсі усіх подій, які відбуваються у вас вдома, на вашому підприємстві? Тоді рекомендуємо Вам встановити систему...

Комплексні системи безпеки на об'єкті
Комплексні системи безпеки на об'єкті

На сьогоднішній день, безпека є одним з основних критеріїв, що потрібно брати до уваги при проектуванні об'єкта, а також на стадії його...

Всі статті