+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Електромеханічний турнікет: види та можливості

Електромеханічний турнікет: види та можливості

У точках проходу на об'єкт застосовується спеціальний пристрій СКУД – електромеханічний турнікет. Як правило, ці точки проходу являють собою спеціально обладнані прохідні з присутністю співробітників охорони, які здійснюють контрольно-пропускний режим.

Принцип використання турнікетів

Санкціонований прохід через лінію турнікетів може відбуватися двома способами – за картками-перепустками або при натисканні кнопки розблокування на пульті управління турнікетом, яка контролюється охоронцем. У першому випадку турнікет працює, як звичайний електромеханічний замок, тобто при піднесенні картки до зчитувача відключається блокування пристрою та виробляється прохід. У другому випадку механізм проходу ще простіше та не вимагає використання контролерів та зчитувачів. Працівник охорони за допомогою кнопки сам відкриває прохід по пред'явленню відвідувачем документа.

Види та можливості електромеханічних турнікетів

У своїй роботі будь електромеханічний турнікет використовує один принцип дії, а відрізняються вони тільки лише виконанням.

Види електромеханічних турнікетів

Найпоширенішим видом турнікетів є турнікети-триподи, застосовувані на прохідних підприємств, офісів, у громадському транспорті (метро), словом в місцях масового проходу людей. Це пов'язано з невисокою вартістю самого обладнання, простотою монтажу та великою пропускною здатністю. У деяких офісах ці турнікети контролюються співробітниками охорони для перешкоджання перестрибування через верхню планку порушниками. Турнікети цього типу можна встановлювати в школах, а в програмне забезпечення вносять модуль, який відправляє автоматично СМС-повідомлення батькам, якщо їхня дитина потрапила в школу вчасно.

Наступний вид – тумбові турнікети. Вони, як і триподи оснащені перегороджують планками. Область їх застосування – авто та аеровокзали, прохідні на територію підприємств, великі бізнес-центри.

Ще один вид електромеханічних турнікетів – роторні турнікети. Вони також служать для проходу великої кількості людей. Специфіка конструкції дає можливість перекривати великі простори без застосування додаткових видів огорож. Використовуються в точках проходу на великі підприємства. За вартістю кілька перевершують триподи та тумбові турнікети.

Повноростові турнікети – найбільш дорогий тип електромеханічних пристроїв цього виду. Монтаж їх вимагає наявності спеціальних інструментів та знань висококваліфікованих фахівців. Такі турнікети встановлюються на прохідних об'єктів з посиленим режимом охорони.

І останній тип електромеханічних турнікетів – вуличні турнікети. По суті, кожен з перелічених вище турнікетів може бути вуличним. Для цього він повинен бути оснащений спеціальним корпусом для захисту від попадання вологи на електронні схеми.

Який вид турнікета вибрати – це потрібно вирішувати замовнику, виходячи з вимог до обладнання та специфіки завдань, які будуть покладені на систему контролю доступу. Зрозуміло перед покупкою обладнання СКУД необхідно буде проконсультуватися з фахівцями.

Назад в: Контроль доступу, Безпека 13-05-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Принцип роботи домофона: склад та можливості
Принцип роботи домофона: склад та можливості

Допомогу в відсіванні небажаних відвідувачів, чужаків, бомжів, наркоманів та захисту своїх квартир та нежитлових приміщень вам надасть домофон....

Інструкція по установці електромеханічного замку
Інструкція по установці електромеханічного замку

Сама назва «електромеханічний» говорить про те, що даний вид замків чимось відрізняється від звичайних механічних замків, а значить та його...

Біометричні системи контролю доступу: загальний огляд
Біометричні системи контролю доступу: загальний огляд

У даній статті ми поговоримо про системи контролю доступу, а зокрема про біометричні системи. Що це за пристрої і де вони застосовуються....

Всі статті