+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Які бувають види турнікетів?

Які бувають види турнікетів?

Турнікет – це пристрій, призначений для обмеження входу/виходу осіб у випадках коли необхідною є перевірка наявності перепусток, ідентифікація особи чи права на доступ. У цій статті докладно описано, які бувають види турнікетів та як вони працюють?

Головним завданням їх є створення перешкоди на шляху несанкціонованого проходу. За останні роки турнікети стали частиною нашого буденного життя. Їх можна зустріти майже всюди: в супермаркетах, на прохідних підприємств, в метро, в державних установах, інколи навіть громадський транспорт оснащують такими системами контролю доступу.

Дані пристрої працюють таким чином, щоб відкривати доступ виключно тільки після подачі з блоку керування відповідного сигналу. Даний сигнал, в свою чергу формується тільки після ідентифікації пристроєм для зчитування інформації з різного роду носіїв, якими можуть слугувати магнітні карти, жетони, ключі. Також турнікети оснащені функцією керування з операторського терміналу, тобто людина має змогу пройти навіть без перепустки, проте її повинен пропустити охоронець на прохідній. Більшість систем контролю доступу

Види турнікетів

Триподи. Даний тип призначений для організації проходу людей в двох напрямках (на вхід та вихід). Найпоширенішими є в адміністративних установах, в банках, підприємствах, магазинах та вокзалах. Головними перевагами даної конструкції є її простота, невеликі габарити та можливість швидкого демонтування планок у випадках екстрених евакуацій персоналу. Простота конструкції також є недоліком, оскільки її досить легко оминути у випадку відсутності охорони чи систем відеонагляду.

Триподи

Роторні. В таких конструкціях перепоною є вертикальний ряд горизонтально розміщених планок. Працюють вони також на вхід та вихід, проте є значно надійнішими за попередні, оскільки до їх складу входить більша кількість перегороджуючи об’єктів та габарити значно більші. Сфера застосування така сама як і в роторних, проте вони значно дорожчі тому їх рідше використовують.

Роторні турникети

Сенсорні бар’єри. Дані турнікети оснащені оптичними давачами які визначають чи людина підійшла та чи пройшла через нього. Давачі призначені в основному для запобігання проходження декількох людей одночасно.

За розмірами конструкції бувають напівростові та повноростові. Із назви можна здогадатись що характеризується висота конструкції по відношенню до росту людини.

Назад в: Контроль доступу, Безпека 14-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Бездротова СКУД: переваги та недоліки
Бездротова СКУД: переваги та недоліки

Сьогодні бездротові системи контролю та управління доступом (СКУД) мають два основних варіанти рішення для використання в дверях – це накладки...

Принцип роботи домофона: склад та можливості
Принцип роботи домофона: склад та можливості

Допомогу в відсіванні небажаних відвідувачів, чужаків, бомжів, наркоманів та захисту своїх квартир та нежитлових приміщень вам надасть домофон....

Принципова схема домофона та опис її роботи
Принципова схема домофона та опис її роботи

Домофон зараз відомий усім, як пристрій, що дозволяє вести розмову з відвідувачем будинку, офісу або квартири не відкриваючи вхідні двері. Але...

Всі статті