+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Що таке турнікет трипод?

Що таке турнікет трипод?

Що таке турнікет трипод? Це один із найпростіших за конструкцією типів турнікетів. Вони є дуже популярними завдяки своїм невеликим габаритам, високій надійності та низьким цінам.

Основним призначенням даної системи контролю доступу є організаціє двостороннього (вхід та вихід) проходу людей на прохідних заводів, підприємств, банківських установ, в магазинах, на вокзалах та різного роду адміністративних закладах. Також турнікет трипод використовується в складі систем контролю доступу для полегшення обліку робочого часу працівників.

Елементи турнікетів

Основними елементами турнікету є три загороджуючі планки, які прокручуються у випадку пройденої авторизації і блокуються якщо людина намагається не санкціоновано проникнути. Корпус стійки виготовлений із нержавіючої сталі. В нього вмонтовано два екрани індикації та два зчитувачі магнітних карт, що підключені до контролерів турнікету. До повного комплекту входить турнікет, контролер доступу, пульт керування проходами, вмонтована сирена, що керується з пульта, кабель живлення та кабель підключення пульта керування.

Контролер турнікету здійснює поворот планок в двох напрямках. Два інформаційні канали дозволяють підключити до контролера зчитуючі пристрої для магнітних ключів чи карток. Через окремий інтерфейс можна керувати ним через пульт, оскільки не завжди турнікет може бути оснащений будь якого роду пристроями для зчитування.

Турнікет трипод

Головним органом керування турнікету тріподу являється пульт керування, який обладнаний лічильником проходжень. Даний пристрій напряму підключається до контролера та може знаходитись від нього на досить великих відстанях (300м).

За допомогогою пульта можна виконати наступні дії:

  • керувати увімкненням сигналізації;
  • керувати лічильниками проходжень та внутрішньою пам’яттю;
  • обнулення попередніх налаштувань;
  • керування живленням турнікету;
  • моніторинг поточного стану турнікету;
  • моніторинг кількості проходжень за певний відрізок часу та обнуління лічильників;
  • перегляд карт, що внесені в базу доступу турнікету.

При здійсненні проходження в будь яку сторону спрацьовує лічильник та це супроводжується звуковим сигналом. Загальна кількість проходжень завжди зберігається у внутрішній пам’яті контролеру.

Максимально ефективно працює тільки у випадку якщо він знаходиться в зоні спостереження охоронця або диспетчера прохідної, оскільки дану перешкоду досить легко оминути.

Назад в: Контроль доступу, Безпека 14-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Навіщо потрібна система контролю доступу на стоянках?
Навіщо потрібна система контролю доступу на стоянках?

Щоденна модернізація технологій та постійне впровадження різноманітних новинок дають можливість динамічного розвитку ІТ індустрії. Сучасні...

Домофон та електромеханічний замок: схема монтажу
Домофон та електромеханічний замок: схема монтажу

Не секрет, що сьогодні у багатьох споживачів виникає необхідність встановити електромеханічний замок своїми руками. Причина может бути в...

Принципова схема домофона та опис її роботи
Принципова схема домофона та опис її роботи

Домофон зараз відомий усім, як пристрій, що дозволяє вести розмову з відвідувачем будинку, офісу або квартири не відкриваючи вхідні двері. Але...

Всі статті