+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Віддалене відеоспостереження: огляд можливостей

Віддалене відеоспостереження: огляд можливостей

Віддалене відеоспостереження стало невід'ємною частиною процесу забезпечення охорони та безпеки будь-якого об'єкта. Так як застосування цієї технології не тільки забезпечує безпеку, але дозволяє економити кошти на фізичній охороні.

В даний час ринок послуг відеоспостереження визначається стрімким технічним прогресом, який ознаменував появу пристроїв, що передають зображення по IP-мереж, систем для виявлення рухомих об'єктів, відеореєстраторів, відеосерверів, цифрових відеокамер та ще багатьох інших технічних інновацій. У даній статті ми проведемо огляд можливостей та постараємося розповісти про переваги технології в цілому.

Після появи відеообладнання для роботи в IP-протоколі, з'єднувати віддалені пристрої з центральним комп'ютером провідними лініями вже немає необхідності. Зараз системи спостереження можна розглядати з тієї ж структурою, можливостями та особливостями, як і будь-яку іншу мережу передачі даних.

На сьогоднішній день IP-мережі передають відеодані цілком самостійно, завдяки відеосжатія та інших можливостей програмного забезпечення, які скорочують мережевий трафік. Технічні рішення та додаткові можливості дозволяють повноцінно, інтегруватися з охоронно-пожежною сигналізацією та системами контролю доступу.

Простота модернізації

Одна з ключових переваг систем відеоконтролю на базі IP-технології. Здійснення відеозапису будь-якої ділянки мережі може бути автономним. Ця частина системи буде продовжувати фіксувати відеозображення, навіть якщо інша буде виведена з ладу. Центральне управління відновлюється, як тільки мережа знову запрацює та виникне доступ до всіх зафіксованим подіям. Ця конфігурація дозволяє розподіляти інформацію по всій мережі, зберігати та керувати нею.

Віддалене відеоспостереження

Вся запис відеоспостереження може проводитися на місцях – це один з методів архівації. Локальна система створює відеофрагмент події, даючи знати про те, що трапилося співробітникам служби охорони центрального поста та місцевий персонал. Апаратура віддалених ділянок може бути запрограмована на здійснення дій, властивих даній дільниці контролю або відеокамери. Для того допомоги співробітникам безпеки, щоб розібратися в ситуації, є функція програмування пріоритету подій, як дистанційна, так і місцева.

Система віддаленого відеоспостереження

Вивільняє мережу від переповнення переданої відеоінформацією, демонструючи на моніторах центрального поста найбільш небезпечні пригоди. На віддалене записуючий пристрій буде надходити великий обсяг відеоінформації, так як будь-яка ділянка буде фіксувати дані з усіх камер відеоконтролю на місці. Цей обсяг інформації мережа віддаленого ділянки може не осилити, тому простіше буде комутувати аналогові відеокамери спостереження проводами з віддаленим ділянкою та користуватися ними, а відео на центральний комп'ютер передавати за допомогою IP-технології.

Швидкість передачі даних по мережі відіграє значну роль в сукупній продуктивності у цифрових пристроїв, тим більше у великих відеосистемах з великим числом камер. Для цих цілей найбільш підходять системи зі швидкістю до 10 Гбіт, але це обладнання коштує досить дорого. Тому, правильне поєднання аналогових відеокамер та цифрових технологій, здатне задовольнити оперативні завдання системи відеоконтролю, не перевищуючи бюджетних рамок.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 23-05-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Поради по монтажу камери відеоспостереження для дачі
Поради по монтажу камери відеоспостереження для дачі

Система забезпечення безпеки – це камери відеоспостереження, які будуть записувати все, що відбувається в пол та їх видимості: 24 години на...

Які бувають види прихованих камер відеоспостереження?
Які бувають види прихованих камер відеоспостереження?

Якщо Вам знадобилося встановити камеру для прихованого відеоспостереження, Ви можете звернутися до спеціалізованої компанії. Та вони допоможуть...

Як вибрати відеоспостереження, поради професіоналів
Як вибрати відеоспостереження, поради професіоналів

Досягнення в сфері технологій вражають свідомість звичайної людини. Систем забезпечення безпеки на даний момент існує величезна кількість....

Всі статті