+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Система кондиціювання повітря для магазину

Система кондиціювання повітря для магазину

Система кондиціювання повітря для магазину забезпечує стабільний повітрообмін приміщення, що, в свою чергу, покращує самопочуття людей, які знаходяться всередині, створюючи комфортні умови.

Оптимальний повітрообмін – запорука здоров'я та працездатності людей, саме тому, постачання приміщень чистим повітрям багатим киснем, дуже важливо та з цими проблемами з успіхом справляються системи кондиціювання повітря в повній мірі.

У будь-яких приміщеннях, будь-якого розміру та будь-яких параметрів та особливостей, оскільки залежно від характеристик об'єкта підбирається індивідуальна система повітрообміну для кожного окремо взятого об'єкту.

Підбір системи кондиціювання

Індивідуально підібрана система кондиціювання повітря здатна забезпечити приміщення оптимальним повітрообміном, створюючи всередині максимально комфортні умови, для людей котрі знаходяться в приміщенні. Такі системи підтримують працездатність автоматично, регулюючи температуру та вологість, а також забезпечуючи належну кратність повітрообміну, згідно з правилами та приписами.

Комплекс технічних засобів забезпечує кондиціювання повітря в оптимальному режимі, наприклад, забір повітря, доведення його до певних кондицій, переміщення та розподіл охолодженого повітря в приміщенні. Для всіх цих процесів використовуються зволожувачі, теплообмінники, фільтри, осушувачі повітря, а також вентилятори, засоби тепло- та холодопостачання керовані автоматично, дистанційно. Для великих об'єктів, таких як адміністративні, виробничі, громадські будівлі використовується, як правило, система комплексного автоматизованого управління.

Системи кондиціювання повітря

Системи кондиціювання повітря приміщень, будь це великі приміщення, або інші, наприклад, магазини, офіси, публічні бібліотеки, як маленькі, так і великі, забезпечують заданий повітрообмін, незалежно від змін зовнішніх погодних умов. По суті, весь комплекс технічних засобів системи кондиціювання повітря, як правило, об'єднаний в одному, або двох корпусах та називається просто кондиціонером, або системою кондиціювання.

Знанням всіх тонкощів цієї специфічної сфери діяльності повною мірою володіють лише фахівці компаній, до яких і слід звертатися в разі, якщо вам необхідно встановити систему кондиціювання на вашому об'єкті.

Назад в: Різне 11-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Яка буває вентиляція у приміщеннях?
Яка буває вентиляція у приміщеннях?

Під час будівництва промислових споруд, або житлового приміщення, слід продумати питання вентиляції будівлі, які мають бути вирішені в процесі...

Навіщо потрібні слабкострумові мережі в магазині?
Навіщо потрібні слабкострумові мережі в магазині?

Мало хто замислюється над тим, як магазин влаштований «зсередини». Чітка система поставок продукції та обліку товарів, злагоджена робота...

Як правильно зробити вентиляцію торгового центру?
Як правильно зробити вентиляцію торгового центру?

Системи вентиляції в таких зразково показових центрах як «Ашан», «Леруа Мерлен», «Обі», «Метро», та інше, служать прикладом для тих, кому це...

Всі статті