+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Встановлення вентиляції в будинку

Встановлення вентиляції в будинку

Встановлення вентиляції в будинку дуже важливе, оскільки може позбавити вас від покупки кондиціонера, головне виконати всі роботи правильно і грамотно, з метою забезпечення максимально ефективного повітрообміну в приміщеннях. І безумовно, для вирішення цього завдання правильно і грамотно, слід звертатися до фахівців, оскільки виключно висококваліфіковані фахівці знають та володіють усіма тонкощами виконання цього специфічного роду робіт, так як для установки вентиляції в будинку, слід мати досвід роботи в даній сфері діяльності та враховувати всі особливості приміщення, та всі характеристики будівлі в цілому, а також передбачати особливості регіону, оскільки погодні умови регіону, в перерахунку на дні загального опалювального сезону, а також з урахуванням інших індивідуальних факторів, впливають на розрахунки при установці вентиляції в будинку.

Наприклад, у зимовий період повітря повинно прогріватися, для чого використовують калорифери і вентилятори, вмонтовані у вентиляційні установки, а також фільтрувати повітря в літній час, та ряд інших особливостей, які прямо залежать від кліматичних умов регіону. У разі, якщо природна вентиляція не в змозі впоратися з покладеною на неї функцією стабільного забезпечення свіжим повітрям приміщення.

Природна вентиляція

Природна вентиляція розрахована на природні потоки повітря, що проникає через щілини у вікнах із-під дверей, але в умовах застосування сучасних герметичних вікон. Природна вентиляція втратила свою актуальність, оскільки перестала справлятися з функціями стабільного повітрообміну в достатніх кількостях, не відповідаючи самому головному фактору, кратності повітрообміну, який, наприклад, для житлового приміщення, має бути щонайменше двох кратних, згідно з правилами і приписами.

Вентиляція будинку

У зв'язку з цим, сьогодні, велику популярність набули установки вентиляції в будинку, оснащені вентиляторами, калориферами, повітряними фільтрами, кондиціонерами та багатьма іншими новинками сучасних систем повітрообміну, здатних повною мірою забезпечити правильний і стабільний доступ свіжого повітря в приміщення, відповідно до норм, які забезпечують комфортне перебування в приміщенні, що благотворно впливає на людей, що знаходяться в приміщенні.

Таким чином, слід передбачати встановлення вентиляції в будинку, ще на етапі проектування будинку, але якщо це не було зроблено належним чином, і природна вентиляція не справляється зі своїми функціями, слід звернутися до фахівців, які допоможуть вам виправити стан справ, виконавши роботи відповідно з нормами і приписами.

Назад в: Різне 10-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Встановлення автоматичної системи пожежогасіння будівель
Встановлення автоматичної системи пожежогасіння будівель

Автоматичні системи пожежогасіння будівель виконує дуже важливу функцію гарантування безпеки людей, що дуже важливо, а також збереженню об'єкта...

Як зробити проектування та монтаж систем вентиляції?
Як зробити проектування та монтаж систем вентиляції?

Вентиляція житлового будинку надзвичайно важлива складова, оскільки від її працездатності залежить приплив свіжого повітря в приміщення, а...

Встановлення системи вентиляції за сучасними стандартами
Встановлення системи вентиляції за сучасними стандартами

Головною умовою комфортного перебування в приміщенні, є свіже повітря, тому вентиляція будинку повинна бути зроблена правильно та...

Всі статті