+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Конференц-системи та обладнання для відеоконференцій

Конференц-системи та обладнання для відеоконференцій

Групові, або багатоточкові системи відеоконференцій (ВКЗ) призначені для проведення сеансів відеозв'язку в спеціально обладнаних дорадчих кімнатах (конференц-залах).

Приміщення повинні бути оснащені системами аудіозв'язку та відеозв'язку колективного користування, а також обладнанням, необхідним для проведення презентацій.

Конференц-системи та обладнання для відеоконференцій, які забезпечують гарантоване якісне проведення відеоконференцій цього типу – це відеосервери (серверне обладнання) та термінали (клієнтське обладнання).

Основне обладнання для відеоконференцій

Терміналом ВКЗ називається самостійне повнофункціональний пристрій, або комп'ютер, оснащений спеціальною платою, призначене для з'єднання двох точок. Ці пристрої не обладнані вбудованими динаміками, мікрофонами та відеокамерами, але оснащені множинними інтерфейсами для підключення та налаштування різних зовнішніх аудіо та відео систем.

Термінал ВКЗ

Відеосервером, або MCU (Multipoint conference Unit) називається програмно-апаратний пристрій, що складається з багатоточкового контролера, а також одного, або декількох процесорів, що виконують функцію по мікшуваня аудіо та відеосигналів, що надходять з терміналів ВКЗ. Відеосервер є центральним вузлом мережі, яка пов'язує всіх учасників конференц-системи. У деяких випадках, функція MCU може бути інтегрована в деякі термінали ВКЗ. Незважаючи на складність конфігурування, позитивною стороною організації групових конференцій на основі MCU є не тільки велика кількість одночасних з'єднань, але таі легкість в обслуговуванні.

Відеосервери підтримують всі необхідні для відеоконференцзв'язку стандарти, можуть працювати на швидкостях (від 56 Кб/с до 2 Мб/с). Вони здійснюють з'єднання між абонентами що знаходяться у різнорідних мережах, виконують перекодування та оптимізацію, враховуючи відмінності у швидкостях передачі, форматах та алгоритмах. Також повнофункціональну роботу конференцзв'язку неможливо уявити без гейткипера та серверів для запису.

Гейткіпер служить для об'єднання декількох відеосерверів ВКЗ та грамотного розподілу ресурсів між ними, що іноді просто необхідно, наприклад, при об'єднанні різних підприємств в одну загальну мережу відеозв'язку.

Сервером для запису називається мережеве пристрій, що служить для запису та архівування мультимедійної інформації. Використання подібних пристроїв знижує витрати на зв'язок та покращує якість передачі даних.

Назад в: Відеоконференцзв'язок, Телекомунікації 06-03-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Багатоточкова відеоконференція для бізнесу
Багатоточкова відеоконференція для бізнесу

Системи відеоконференцзв'язку діляться на два типи: рішення типу «точка-точка» (point to point) та багатоточкові (multipoint). У даній статті...

Система відеоконференцзв'язку Рanasonic: огляд обладнання
Система відеоконференцзв'язку Рanasonic: огляд обладнання

Інженерні системи компанії Panasonic з'явилися на світовому ринку досить давно. Вперше вони побачили світ у 1986 році. З тих пір компанія...

Відеоконференція Polycom: огляд обладнання та можливостей
Відеоконференція Polycom: огляд обладнання та можливостей

Компанія Polycom (Поліком) відома всьому світу, як один з провідних постачальників готових комплексних рішень у сфері організації...

Всі статті