+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Встановлення громовідводу будівлі

Встановлення громовідводу будівлі

Встановлення громовідводу будівлі, складний та трудомісткий процес, що вимагає професійного підходу, оскільки це пов'язано з безпекою людей. Тому для проведення подібного роду робіт, в обов'язковому порядку, слід звертатися до фахівців, котрі володіють знаннями та навичками, а також досвідом проведення подібних робіт правильно та грамотно. Це забезпечить безпеку людей, а також дорогого електроустаткування на вашому об'єкті.

Громовідвід необхідний як на великих об'єктах, так і в невеликих приватних будинках та котеджах, оскільки потрапляння блискавки дуже небезпечно та загрожує як життю людей, так і самому об'єкту, оскільки несе за собою значну фінансову шкоду. Блискавкозахист відводить розряд блискавки в землю тим самим забезпечує надійний захист будівлі та навколишньої території від наслідків її ураження.

Встановлення громовідводу

Перш за все, роблять монтаж заземлення, для цього використовують будь-який метал, наприклад, труба великої площі, або будь-який інший металевий предмет. Слід закопати в землю не менше двох метрів у глибину, далі протягнути дріт до громовідводу по найбільш найкоротшому шляху, причому дріт, або кабель, теж повинні бути великого діаметру, і що дуже важливо, дріт повинен бути заізольованим.

Сам громовідвід встановлюється на даху об'єкту, будь-це котедж, або будь-яке інша велика будівля, принцип його дії буде аналогічний. Громовідвід також повинен бути максимально великим за площею та поверхнею, а також максимально великого перетину. Найчастіше застосовують мідний дріт, або оцинковану сталь, або дюраль, або інше.

Громовідвід

Слід враховувати те, що громовідвід повинен бути не схильний до корозії, але ні в якому разі його не можна фарбувати, оскільки фарба може загорітися при високій температурі, що може призвести до займання на об'єкті.

Також пристрій громовідводу можна розташувати не тільки на даху будівлі, а й на дереві, що знаходяться поруч з будинком. Але найчастіше встановлення громовідводу проводиться на даху будинку, близько труби. Слід забезпечити надійне кріплення для нього, оскільки це дуже важливо в справі надійної функціональності захисного пристрою громовідводу, це гарант безпеки людей та збереження майна, а також захист самої будови від удару блискавки.

Всіма цими навичками, досконало володіють майстри, фахівці, до яких і слід звертатися в цілях монтажу громовідводу правильно та грамотно, з тим, щоб забезпечити надійний захист від попадань блискавки, що гарантує безпеку людей і збереження самого будинку.

Назад в: Блискавкозахист, Електрика 11-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Cклад блискавкозахисту та види блискавкоприймачів
Cклад блискавкозахисту та види блискавкоприймачів

Блискавкозахистом називається сукупність заходів та технічних засобів, спрямованих на захист будівель, споруд, обладнання та людей від впливу...

Як зробити розрахунок зон блискавкозахисту на практиці?
Як зробити розрахунок зон блискавкозахисту на практиці?

Будь-який блискавковідвід формує біля себе чітко обмежений простір, можливість попадання у яке розряду блискавки фактично дорівнює нулю. Це...

Класична схема блискавкозахисту та її монтаж
Класична схема блискавкозахисту та її монтаж

На сьогоднішній день існує безліч виробників систем блискавкозахисту, кожен з яких пропонує своє обладнання та способи їх монтажу. Класична...

Всі статті