+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Конструктивні елементи для будівництва СКС

Конструктивні елементи для будівництва СКС

У даній статті ми розповімо вам, що таке конструктивні елементи. Для будівництва СКС використовують різні технології та матеріали. Спочатку скажемо, що таке кабельрости – це інсталяційне обладнання, призначене для укладання та розводки проводки з товстим діаметром. Спираючись на практичний досвід, можна зробити висновок: коли виконується монтаж кабельних мереж високої складності, без кабельросту не обійтися. З ними траси ефективно вентилюються, відмінно проглядаються, не накопичують конденсат.

Варіанти виконання кабельросту

Важливо відзначити, що з кабельростом можливе будівництво СКС будь-якої конфігурації, адже завжди вистачає варіантів сполучення секцій. Власне, способи з'єднання даних конструктивних елементів ми й хотіли розглянути в рамках даної статті.

Пряма секція – найпростіший вид даного конструктивного елемента. Може бути різної ширини (найчастіше 0,2-0,4 м), кріпиться до стель та/або стін. Конструктивне призначення даного кабельросту – продовження кабельної траси.

Поворотна секція – ще один базовий конструктивний елемент СКС. Зрозуміло, навіщо потрібен такий кабельрост – він дозволяє змінити напрямок комунікаційної лінії на 900.

Система кабельних лотків

Т-секція – названа так через свою форму, як і пряма, має ширину в 0,2-0,4 м. Призначення такого кабельросту – з'єднання та розводка: при проходженні через нього дві кабельні траси стають однією, або ж, навпаки, одна електропроводка розходиться на дві гілки.

Г-секція – один з найважливіших сполучних конструктивних елементів (з усе тією ж корисною шириною в 0,2-04 м). Даний кабельрост забезпечує переклад кабельної траси з горизонтальної площини у вертикальну (і навпаки).

Перехід – як ми вже неодноразово згадували, корисна ширина конструктивних елементів може варіюватися в межах 0,2-0,4 м. Тому і потрібні ці компоненти – без них неможливо встановити систему кабельросту. При будівництві СКС доводиться з'єднувати сегменти з різною корисною шириною – роблять це саме за допомогою переходів.

Шарнірна секція – виконує ту ж роль, що і поворотна, але тільки з кроком в 450. Практика показала, що застосування цього комунікаційного елементу особливо затребуване при організації складних кабельних трас в умовах обмеженого простору.

В окрему групу можна виділити різні аксесуари, потрібні для надійної установки кабельросту, тобто підвіси, куточки, кронштейни, консолі. Всі вони виконують одну функцію – кріпильну: з ними вся інсталяція має належний рівень жорсткості та міцності, тому їх значення також важливо.

Орієнтуйтеся на вищенаведені типи кабельросту, враховуйте їх різноманітність при проектуванні СКС – це необхідно для того, щоб монтаж кабельних систем будь-якої складності проходив на професійному рівні.

Назад в: Кабельні споруди, Інформатизація 05-03-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як зробити монтаж повітряних ліній зв'язку між будинками?
Як зробити монтаж повітряних ліній зв'язку між будинками?

І так в даній статті ми поговоримо про те, як зробити монтаж повітряних ліній зв'язку між будинками? Для встановлення шпильки необхідно...

Прокладка кабелю по зовнішній стіні: особливості монтажу
Прокладка кабелю по зовнішній стіні: особливості монтажу

Короткі відомості з правил по прокладанню кабелю по стінах будинків локального призначення. При роботі повинні використовуватися безпечні та...

Компоненти СКС: ремонт та модернізація обладнання
Компоненти СКС: ремонт та модернізація обладнання

Згідно зі статистикою, більш 70% працюючих на території країни структурованих кабельних систем знаходяться на різних стадіях фізичного зносу....

Всі статті