+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Переваги та недоліки локальної мережі

Переваги та недоліки локальної мережі

У даній статті ми розповімо вам які бувають переваги і недоліки локальної мережі і не тільки. Локальна обчислювальна мережа, ЛОМ, означає програмні та апаратні комплексні засоби, які покликані виконувати функції по створенню інформаційного простору для передачі даних, та надання доступу до інформації та обладнання, а також здійснення контролю іта розмежування доступу до мережевих пристроїв.

Технічне забезпечення ЛВС

Технічне забезпечення локальної обчислювальної мережі (ЛВС), включає в себе ряд функцій по забезпеченню спільного доступу до інформаційних ресурсів, та складається з активних елементів, таких як комутатори, маршрутизатори та пасивних елементів, таких як:

  • кабелі з'єднання;
  • комунікаційні панелі;
  • інформаційні роз'єми;
  • монтажні шафи.

У тому числі технічне забезпечення ЛВС, включає в себе периферійне устаткування, а також комп'ютерне програмне забезпечення. Яке включає в себе функціонування локальної мережі та обладнання ефективним способом для оптимізації виробничих, а також управлінських процесів. Технічне забезпечення ЛВС, має велике значення, так як від цього залежить оперативність роботи локальної мережі.

Переваги локальної мережі

На ряду з іншими перевагами локальної мережі, є особливо важливе, таке як забезпечення оперативної роботи, шляхом прямого зв'язку, що заощаджує робочий час підприємства. Також ще більшу економію часу дає використання периферійного обладнання.

Локальна мережа

Сьогодні, з розвитком технологій з'явилася можливість організації локальної мережі абсолютно будь-якої потужності. Доступно активне та пасивне мережеве обладнання, яке дозволяє вирішити будь-яку технічну задачу, оперативно, та ефективно, з економією часу, що дуже важливо в умовах виробничого підприємства.

Інформація передаються по проводах, які бувають різних видів:

  • вита пара;
  • оптоволокно;
  • радіоканал.

Сьогодні ЛВС є складною структурою з великою кількістю вузлів та різних компонентів. Тому складність технічного забезпечення ЛВС, під силу лише фахівцям, які досконало володіють навичками своєї справи та можуть забезпечити надійну та ефективну роботу локальної мережі.

Налаштування локальної мережі

Монтування та налагодження локальної мережі включає в себе масу особливостей та вимагає особливих знань та тонкощів спеціальності, тому в разі необхідності, слід звертатися до фахівців даної сфери, так як виключно вони володіють майстерністю технічного забезпечення ЛВС.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 26-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Класифікація інформаційних систем підприємств
Класифікація інформаційних систем підприємств

Cам термін інформаційна система (ІС) відомо давно. У цій статьі ми пробуемо роз'яснити, які бувають види інформаційних систем в загальних...

Що таке локальна мережа? Функції комп'ютерної мережі
Що таке локальна мережа? Функції комп'ютерної мережі

Локальна комп'ютерна мережа – це система, що дозволяє проводити обмін інформацією між пристроями, підключеними до системи. Локальна комп'ютерна...

Будова і типи слабкострумових кабелів
Будова і типи слабкострумових кабелів

На сьогоднішній день існує велика кількість різновидів слабкострумового кабелю. Пояснюється це широким спектром завдань, які можна вирішувати...

Всі статті