+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Застосування первинних засобів пожежогасіння на об'єкті

Застосування первинних засобів пожежогасіння на об'єкті

Важливість своєчасного пожежогасіння важко переоцінити, оскільки своєчасна ліквідація вогнища, дозволяє зберегти життя людей та об'єкт в цілості. Тому має особливу важливість застосування первинних засобів пожежогасіння, які дозволяють впоратися з вогнем в перший момент загоряння та зупинити поширення вогню.

Особливо важливо це на об'єктах не захищених від виникнення пожеж, що містять легкозаймисті матеріали та горючі речовини.

Наприклад, такі об'єкти, як газова промисловість, що використовує складне технологічне обладнання, особливо на малих площах будівель та споруд, де особливо важлива наявність та можливість застосування первинних засобів пожежогасіння.

Всі об'єкти повинні бути оснащені пожежною сигналізацією та первинними засобами пожежогасіння, так як від цього залежить збереження, як самого об'єкта та обладнання, так і безпека людей.

Засоби пожежогасіння

До таких засобів відносяться всі види переносних засобів первинного пожежогасіння, переносні та пересувні вогнегасники, а також ящики з порошковими складами, такими як пісок, перліт. А також стійкі до вогню тканини, такі як: азбестове полотно, повсть, кошма. Причому все це повинно бути абсолютно доступно та зручно для застосування без перешкод.

Установка засобів пожежогасіння

Допустима установка вогнегасників в шафах та тумбах, але з обов'язковим візуальним визначником. Це дозволяє без проблем скористатися ними та застосувати первинні засоби пожежогасіння, своєчасно погасивши вогнище спалаху. Це дозволить не допустити розповсюдження пожежі, погасивши полум'я на перших хвилинах виникнення пожежі, що дуже важливо для безпеки людей та збереження об'єкта.

Засоби пожежогасіння

Також застосування первинних засобів пожежогасіння можливо для ліквідації пожежі під час стихійних лих, катастроф, форс-мажорних обставин.

У відповідності до чинного законодавства, відсутність подібних заходів безпеки на об'єктах, призведе до покарання за законом, аж до кримінальної відповідальності для осіб, відповідальних за наявність засобів пожежогасіння на підприємствах. Також слід в цілях профілактики проводити огляд засобів пожежогасіння в цілях усунення несправностей, а також вчасно заповнювати використані вогнегасники та усувати поломки, якщо вони є.

Назад в: Різне 26-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Технічне обслуговування систем пожежогасіння
Технічне обслуговування систем пожежогасіння

Технічне обслуговування систем пожежогасіння – це комплекс заходів, спрямованих на гарантування безпеки, та включає в себе забезпечення...

Як вибрати правильний тип чорнила для принтерів?
Як вибрати правильний тип чорнила для принтерів?

Ви – відмінний фотограф. Навіть якщо немає – уявіть. Ви бачите світ красивим та чудовим. Ви знаходите такі ракурси, від яких завмирає серце. Ви...

Як відбувається димовидалення з приміщення?
Як відбувається димовидалення з приміщення?

Димовидалення приміщень – це система подачі свіжого повітря, яку забезпечує припливно-витяжний протидимовий вентилятор, що запобігає поширенню...

Всі статті