+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як встановити відеоспостереження в офісі?

Як встановити відеоспостереження в офісі?

Зазначимо завдання, які необхідно вирішити. Організувати відеоконтроль за в'їзною брамою та автостоянкою (для контролю за в'їжджають-виїжджають автотранспортом), прилеглою територією (для запобігання несанкціонованому доступу), входом в будівлю та коридорами (для контролю за внутрішніми переміщеннями гостей та персоналу), а також офісних приміщень (для контролю за співробітниками та майном). Необхідно обладнати монітором кімнату охорони, для цілодобового спостереження та забезпечення своєчасних координованих дій охоронців по забезпеченні безпеки.

Технічні рекомендації

Запис від всіх відеокамер повинна проводитися постійно або по детекції руху, з частотою 25 кадрів на канал. Для вуличних відеокамер необхідно передбачити роботу в холодну пору року (t-35 °C), в умовах сирої погоди та туману, при поганій освітленості. Для цього використовувати корпусні відеокамери для зовнішньої установки з кутом огляду не менше 70 градусів, з мінімальним рівнем чутливості – не більше 1лк, розподільною здатністю – 700 ТВЛ та ІЧ підсвічуванням.

Купольні відеокамери

Як встановити відеоспостереження в офісі? Які камери краще використовувати? Для установки усередині приміщення достатньо використовувати внутрішні купольні відеокамери з ІЧ підсвічуванням, розподільною здатністю 420 ТВЛ та фокусною відстанню об'єктива – 3, 6 мм. Для посилення відеосигналу, від відеокамер, що знаходяться на значній відстані від приймача (від 100 м), використовувати пасивні прийомо-передавачі сигналу. Для збільшення зображення при перегляді рекомендуємо застосувати відеореєстратор або плату відеозахвату, з підтримкою ПО функції «зумування». Заживити усі відеокамери постійною напругою -12В.

Враховуючи ту обставину, що на далеких відстанях відбувається істотне падіння напруги, треба передбачити підведення до далеких відеокамер змінної напруги 220В, після чого подати живлення на ці камери через адаптери.

Адаптери або як їх ще називають понижуючі випрямляють трансформатори, застосовувати тільки сертифіковані. Монтаж слабкострумових кабелів вести в окремих кабельних трасах від силових кабелів (220В).

Для надійної роботи устаткування, варто передбачити організацію резервного електроживлення системи. Також не варто забувати з'єднати відеокамери, реєстратор, екрани кабелів з заземлюючий шиною.

Після інтеграції системи відеоспостереження в локальну мережу підприємства необхідно, за допомогою відповідного програмного забезпечення, справити розмежування прав доступу на перегляд, копіювання.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 01-03-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Cистеми та засоби забезпечення безпеки
Cистеми та засоби забезпечення безпеки

Гарантування безпеки – це перше, що доводиться робити в нинішні часи при облаштуванні квартири. Адже зловмисники не сплять та в будь-який...

Широкосмуговий Інтернет для побудови відеоспостереження
Широкосмуговий Інтернет для побудови відеоспостереження

Сучасне обладнання для побудови відеоспостереження не вимагає обов'язкової присутності охоронців, що спостерігають за подіями із сусіднього...

Всі статті