+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Вентиляція та кондиціонування приміщень житлового комплексу

Вентиляція та кондиціонування приміщень житлового комплексу

Вентиляція та кондиціонування приміщень житлового комплексу включає до себе комплекс методів та заходів, покликаних забезпечити стабільний та якісний повітрообмін у приміщеннях, з метою створення комфортних умов для людей, що знаходяться всередині. Тому, до вибору системи вентиляції та кондиціонування слід підходити обдумано та відповідально, тому що від цього вибору залежатиме функціональність системи повітрообміну, а значить та мікроклімат усередині приміщення, що дуже важливо, оскільки від правильного повітрообміну залежить самопочуття людей, що знаходяться всередині приміщення, а значить та їх працездатність.

Правила та норми встановлення системи вентиляції

Повітряне середовище всередині приміщення повинно відповідати нормам,  встановленим санітарно-гігієнічними правилами та технологічними вимогами. Велику роль у виборі системи вентиляції та кондиціонування приміщень відіграє призначення об'єкта, тому слід враховувати:

  • характеристики будівлі;
  • погодні умови регіону;
  • наявність, або відсутність вітрів та їх силу.

З урахуванням цих особливостей потрібно буде вибрати той, чи інший тип системи вентиляції, який буде повною мірою відповідати всім вимогам та приписам та в повній мірі буде забезпечувати повітрообмін кожного конкретного приміщення.

Припливно-витяжна вентиляція повинна відповідати вимогами СНіП, встановленим спеціально для різних видів приміщень та повинна включати в себе індивідуальний підхід до кожного з окремо взятих приміщень, що обумовлено в нормах відповідності вентиляційних систем для кожного конкретного об'єкту.

Припливно-витяжна вентиляція

Також мають бути враховані позавідомчі санітарні норми ВСН. Якщо у нормах та приписах не враховані параметри деяких об'єктів, їх слід розрахувати самостійно, виходячи з розмірів приміщення, а також з урахуванням кліматичних особливостей регіону, чистотою повітря та місцем розташування об'єкта. Наприклад, якщо це промислова зона, то система вентиляції та кондиціювання приміщень повинна бути встановлена у відповідності з особливостями розташування об'єкта.

Монтаж системи вентиляції

Монтування системи вентиляції та кондиціонування приміщень – це сфера діяльності виключно фахівців, що досконало володіють як майстерністю підбору найбільш підходящої системи вентиляції, так і її правильного та грамотного монтажу, з метою ефективного функціонування системи вентиляції та повноцінного очищення повітря, та створення оптимального мікроклімату в приміщенні.

Назад в: Різне 06-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як встановити автоматичні системи пожежогасіння?
Як встановити автоматичні системи пожежогасіння?

Автоматичні системи пожежогасіння, як і системи димовидалення є пріоритетним завданням в будь-якій будівлі, так як пов'язано з безпекою...

Рекомендації з ремонту та сервісне обслуговування вентиляції
Рекомендації з ремонту та сервісне обслуговування вентиляції

Установка вентиляції – це копітка та серйозна робота, яка має на увазі під собою не тільки процес установки у відповідності з вимогами по...

Як вибрати правильний тип чорнила для принтерів?
Як вибрати правильний тип чорнила для принтерів?

Ви – відмінний фотограф. Навіть якщо немає – уявіть. Ви бачите світ красивим та чудовим. Ви знаходите такі ракурси, від яких завмирає серце. Ви...

Всі статті