+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як влаштувати вентиляцію підвалу, напівпідвальних приміщень?

Як влаштувати вентиляцію підвалу, напівпідвальних приміщень?

Оснащення підвалу вентиляцією – це дуже важлива та відповідальна справа, оскільки від цього залежить функціональність підвалу. Якщо вентиляція встановлена не правильно, то внаслідок надмірного повітрообміну, овочі, заготовлені на зиму, будуть всихати, а внаслідок недостатнього повітрообміну, відповідно, гнити. І в тому, і в іншому випадку це призведе до псування заготовлених запасів на зиму. Як правильно влаштувати вентиляцію підвалу, напівпідвальних приміщень?

Проектування та монтаж

Вентиляція підвалів та напівпідвальних приміщень – це серйозна  та відповідальна справа, тому що від правильності монтування вентиляції напряму залежатиме збереження Ваших запасів. У зв'язку з цим, під час монтування вентиляції, слід враховувати низку необхідних вимог, дотримання яких дозволить виконати роботу правильно, грамотно, без зайвих витрат, з тим, щоб підвальне приміщення повноцінно функціонувало, в повній мірі виконуючи своє призначення.

Отже, перед тим, як влаштувати вентиляцію підвалу, напівпідвальних приміщень, необхідно розрахувати силу вхідних та вихідних мас відповідно до розміру приміщення. Для підтримки оптимально сприятливого мікроклімату в підвалі з тим, щоб температура та вологість, та інші складові правильного температурно-вологісного режиму знаходилися в правильному поєднанні, щоб у відповідності з нормами зберігання запасів, в повній мірі забезпечити сприятливі умови для зберігання овочів та інших заготовок на зиму. Дуже часті випадки, коли люди з метою рятування від вологості в підвалі, а це одна з найбільш часто зустрічних проблем, застосовують самі немислимі способи, типу розміщення в підвалі ємностей з крейдою, для того, щоб позбутися від затхлого запаху в підвалі, припускаючи, що крейда вбирає зайву вологість.

Всі ці недієві заходи не знадобляться Вам, якщо Ви будете володіти знаннями, як влаштувати вентиляцію підвалів та напівпідвальних приміщень правильно та грамотно.

Природна вентиляція

Найпростіше зробити природну вентиляцію, але слід врахувати масу нюансів при монтуванні вентиляції з тим, щоб установка працювала повноцінно, та виконувала свої функції стабільно та без збоїв.

Природна вентиляція

Природна вентиляція функціонує завдяки різниці тиску всередині та зовні, причому слід враховувати та природні умови, і те, що чим довша труба, тим повітря буде надходити інтенсивніше. По суті, це дві вертикально встановлені труби, краще з оцинкованого металу, але вся сіль в тому, що їх треба правильно встановити, на правильній висоті, інакше повітрообмін буде порушений та вентиляція не буде функціонувати повноцінно.

Наприклад, слід знати, що на виході з підвалу трубу слід утеплювати на місці стику труби з верхом підвалу та інші тонкощі цієї справи. За великим рахунком вентиляція підвалу та напівпідвальних приміщень – це відповідальна справа, і краще звернутися до фахівців, які володіють цією майстерністю досконало.

Назад в: Різне 06-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Газове, порошкове та аерозольне пожежогасіння
Газове, порошкове та аерозольне пожежогасіння

Своєчасна ліквідація пожеж надзвичайно важлива, оскільки дозволяє зберегти в цілісності майно, а часто і життя людей, коли рахунок йде на...

Технічне обслуговування систем пожежогасіння
Технічне обслуговування систем пожежогасіння

Технічне обслуговування систем пожежогасіння – це комплекс заходів, спрямованих на гарантування безпеки, та включає в себе забезпечення...

Як правильно зробити вентиляцію гаражу?
Як правильно зробити вентиляцію гаражу?

Як правильно зробити вентиляцію гаражу? Дуже важливе питання для власників. Правильна вентиляція гаражу, позбавить від шкідливих випарів та...

Всі статті