+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

З чого складається відеодомофон та його пристрій?

З чого складається відеодомофон та його пристрій?

У сучасному світі важко уявити будинок без домофона, будь це приватний дачний будинок, або багатоповерхівка. Що таке домофон? З чого складається відеодомофон та його пристрій?

Відеодомофон – це сучасний та багатофункціональний елемент системи контролю доступу. Даний пристрій дозволяє вести розмову з відвідувачами (гостями, або клієнтами), дозволяти їм доступ в приміщення та при цьому не вступати з ними в контакт.

В експлуатації є надзвичайно простими та зручними, а досить доступна ціна забезпечує високу популярність на ринку.

Складові домофона

Домофон складається з двох структурних блоків: зовнішній та внутрішній.

Зовнішній блок. Являє собою панель виклику, яка складається із кнопки виклику, переговорного пристрою та камери. З допомогою даної панелі можна здійснювати дзвінки до тих, хто знаходиться в середині приміщення. Існують одноабонентські та багатоабонентські викличні панелі.

Досить важливою частиною панелі є її корпус, а саме міцність матеріалу з якого він складається, адже стійкість до пошкоджень являється ключовим моментом використання домофонів в системах контролю доступу. Застосування пластикових корпусів є недоцільним, оскільки їх легко розбити та вивести з ладу, тому в основному використовують різноманітні порошкові сплави.

Внутрішній блок. Ним зазвичай являється сам відеодомофон, який складається із трубки, монітору та блоку керування замком на дверях. З допомогою даного пристрою та відбувається зв'язок з особою, що потребує доступу. Модифікацій структурних елементів відеодомофонів є дуже багато.

Видеодомофон

Домофони бувають як індивідуальні (для приватного сектору чи одного офісу), так і для багатоквартирних систем. Також існує можливість встановлення додаткової камери для кращого огляду, або збереження фотознімків всіх відвідувачів. Тип екрану не грає велику роль, проте варто вибрати такий щоб можна було розгледіти абонента. Бувають кольорові, чорно-білі, з різними діагоналями та побудовані на основі різних технологій (ЕПТ, TFT).

Крім того є декілька варіантів побудови аудіо системи відеодомофона:

  • найбільш популярна та проста – трубка як у звичайних телефонних апаратів;
  • складніша та сучасніша – безпровідна система, яка дозволяє здійснювати зв'язок використовуючи гучномовець, або бездротову трубку.

В останні роки технічні можливості відеодомофонів значно розширились, так наприклад, можна використовувати вмонтований автоматичний дзвінок по телефонній лінії. Дана технологія дозволяє переадресовувати дзвінок із омофону на стаціонарні, або мобільні телефони власників.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 14-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Технології бездротових систем відеоспостереження
Технології бездротових систем відеоспостереження

Говорячи про переваги систем відеоспостереження, хочеться особливо сказати, що першою та основною перевагою є відсутність усіх цих дротів....

Сучасний безпровідний відеонагляд
Сучасний безпровідний відеонагляд

В останні роки основною тенденцією розвитку інноваційних технологій стала компактність, мобільність та простота у використанні. У сучасному...

Як встановити камеру відеоспостереження у під'їзді?
Як встановити камеру відеоспостереження у під'їзді?

Безпека житла була, є і буде завжди головною проблемою, як у великих містах, так і в інших населених пунктах. І ця проблема прекрасно...

Всі статті