+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Відеоконференція Polycom: огляд обладнання та можливостей

Відеоконференція Polycom: огляд обладнання та можливостей

Компанія Polycom (Поліком) відома всьому світу, як один з провідних постачальників готових комплексних рішень у сфері організації відеоконференцзв'язку. Продукція компанії поєднує в собі найширший діапазон обладнання для трансляції відеозображень вражаючою чіткості, високоякісної бездротового та дротового голосового зв'язку, а також конкурентоспроможного контенту.

Компанія створює комплексні розробки в IP-мережах з роздільною здатністю високої якості для різних інтерактивних систем. 

Відеоконференція Polycom здатна забезпечити відмінну відеозв'язок як стандартного, так і високої якості між настільними робочими станціями, конференц-залами, навчальними аудиторіями, створюючи ефект безпосереднього спілкування з співрозмовником.

Система відеоконференцзв'язку Polycom

Такі системи відеоконференцзв'язку Polycom допомагають збільшенню ефективності спільної діяльності, прискореному поширенню інформації та прийняття рішень в діяльності компаній.

Огляд устаткування Polycom

Для прикладу розглянемо кілька продуктів Polycom для здійснення відеоконференцзв'язку в різних сферах бізнесу від простих відеотелефонів до серверних компонентів.

Відеотелефон Polycom VVX-1500 – дає можливість виробляти сеанси відеоконференцзв'язку просто на робочому місці, об'єднує в собі переваги VoIP-телефонії та персональної системи для відеоконференцзв'язку. Він орієнтований на рядових співробітників офісу, а простота таі зручність не залишать його без шанувальників.

Система відеоконференцзв'язку Polycom V-500 – відмінно підходить для застосування в малому бізнесі, в користуванні легка та зручна, підтримує всі стандарти відеозв'язку, здатна зв'язатися з будь-якою системою, підтримує підключення по IP, або ISDN, також опцію People + Content IP, орієнтована на менеджерів середньої ланки.

Polycom VVX-1500

Polycom V-700 – единая функциональная система с 17" LCD TV-дисплеем, SVGA-функцией монитора, интегрированной камерой, динамиками, микрофоном. Рекомендуется для небольших офисов компаний с широкой сетью региональных представительств.

Polycom HDX 4002/HDX 4 500 – продукт, використовуваний як персональна система, або обладнання для невеликих кімнат до чотирьох учасників. У комплекті є монітор 20" (для HDX 4002), або 24" (для HDX 4500), інтегрована HD-камера, мікрофони, сабвуфер, динаміки, відеокодек HDX, стійка з клавіатурою.

Для обладнання переговорних кімнат відмінно підходить недорога система Polycom QDX6000. Вона заснована на сучасних рішеннях з використанням стандартів компресії аудіо та відео-даних. Оснащена студійної камерою, CD-звуковою системою, підтримка обміну даними дає можливість проводити відеопрезентації в ході конференції. Технологія LRP гарантує відеозв'язок високої якості. Система проста у функціоналі та монтажі відеоконференцзв'язку, а простий та зрозумілий інтерфейс дозволяє відразу ж приступити до роботи.

Для великих конференц-залів, де необхідні чудову якість зображення та звуку, висока продуктивність і гнучкість в застосуванні рекомендують використовувати обладнання Polycom HDX9000. Це найбільш прогресивна лінійка обладнання Polycom, просте у використанні, забезпечене висококваліфікованим сервісом та підтримкою. 

Обладнання для відеоконференцзв'язку компанії Polycom завжди може дати можливість знаходиться Вашому бізнесу попереду конкурентів.

Назад в: Відеоконференцзв'язок, Телекомунікації 06-05-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Організація відеоконференцзв'язку в корпоративній роботі
Організація відеоконференцзв'язку в корпоративній роботі

На сьогоднішній день більшість великих компаній, щоб організувати робочий процес використовують стандартні методики. Це може бути вже знайома...

Конференц-системи та обладнання для відеоконференцій
Конференц-системи та обладнання для відеоконференцій

Групові, або багатоточкові системи відеоконференцій (ВКЗ) призначені для проведення сеансів відеозв'язку в спеціально обладнаних дорадчих...

Підключення до мережі Інтернет для проведення відеоконференцій
Підключення до мережі Інтернет для проведення відеоконференцій

Відеоконференція (ВК, відеозв'язок) – це одна з стрімко розвиваються комп'ютерних технологій, що дозволяє одночасно людям чути та бачити одне...

Всі статті