+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Система відеоконференцзв'язку Рanasonic: огляд обладнання

Система відеоконференцзв'язку Рanasonic: огляд обладнання

Інженерні системи компанії Panasonic з'явилися на світовому ринку досить давно. Вперше вони побачили світ у 1986 році. З тих пір компанія Panasonic продовжує виробляти сучасні пристрої, що успішно конкурують з іншими світовими виробниками. У 2012 році компанія успішно презентувала новий модельний ряд обладнання, що дозволяє виробляти відеоконференцзв'язок високої якості. Це системи KX-VC300CX та KX-VC600CX вони представлені виробником у 2012 році.

Ці системи високоякісного відеоконференцзв'язку володіють наступними властивостями:

  • ідеально чистим зображенням, на основі унікальної технології VIERA та DIGA;
  • найбільш оптимальним дозволом та якістю звуку при малій смузі пропускання;
  • застосуванням побутових FullHD-камер;
  • системою інтелектуального луна- та шумопоглинання;
  • можливістю підключення цифрового надчутливого конференц-мікрофону, що має функцію визначення напрямку звуку.

Система відеоконференцзв'язку Рanasonic побудований на основі KX-VC300CX та KX-VC600CX, здатний задовольнити будь-які, навіть найсуворіші запити бізнесу. За допомогою цих систем можна проводити чотирьохсторонні відеоконференції, а KX-VC300CX дає можливість проводити більш економний варіант відеоконференцій – двосторонні, з якістю зображення 720р (у базовій комплектації). Дані моделі дають змогу застосовувати для передачі відеосигналу FullHD-камеру, що створює комфортні умови при потребі спільного обговорення презентації з одного ПК, або побачити у мінімальних деталях зображення на екрані телевізора.

Panasonic KX-VC300CX

Незаперечною перевагою цих систем є можливість поєднання з уже наявними системами, а так само спільне використання з пристроями інших виробників. А це, у свою чергу, незамінне при створенні багатосторонніх конференцій.

Робота відеосистеми у мережі

Організації, які реалізують систему зв'язку тільки на обладнанні Panasonic, можуть скористатися спеціалізованим сервісом на основі віддалених серверів NAT Traversal, що позбавляє необхідності займати окрему IP-адресу та застосовувати складне налаштування маршрутизатору.

Стабільний зв'язок з Інтернет-мережею загального користування гаранту технологія Panasonic AV-QoS. Якість передачі без спотворень та перешкод проводиться за рахунок повнодуплексної трансляції звуку та функції придушення відлуння. У цьому випадку звук не втрачає чіткості навіть при накладенні розмови кількох учасників.

Одним словом системи відеоконференцзв'язку Panasonic дають можливість здійснювати ефективну спільну роботу всіх співробітників підприємства, де б вони не були в даний момент часу. Вони, за рахунок широкосмугової системи передачі та Full HD 1080i аудіо та відео, дозволяють заощадити компаніям великі кошти за рахунок скорочення поїздок на наради та конференції та підвищити продуктивність праці. А це важлива стаття витрат у бюджеті будь компанії.

Назад в: Відеоконференцзв'язок, Телекомунікації 21-11-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Конференц-системи та обладнання для відеоконференцій
Конференц-системи та обладнання для відеоконференцій

Групові, або багатоточкові системи відеоконференцій (ВКЗ) призначені для проведення сеансів відеозв'язку в спеціально обладнаних дорадчих...

Підключення до мережі Інтернет для проведення відеоконференцій
Підключення до мережі Інтернет для проведення відеоконференцій

Відеоконференція (ВК, відеозв'язок) – це одна з стрімко розвиваються комп'ютерних технологій, що дозволяє одночасно людям чути та бачити одне...

Відеоконференція Polycom: огляд обладнання та можливостей
Відеоконференція Polycom: огляд обладнання та можливостей

Компанія Polycom (Поліком) відома всьому світу, як один з провідних постачальників готових комплексних рішень у сфері організації...

Всі статті