+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Види домофонів та їх пристрій

Види домофонів та їх пристрій

Для контролю доступу в житлове, або офісне приміщення застосовується досить проста, але дуже ефективна система, в основу якої входить пристрій з назвою – домофон. Цими пристроями, останнім часом, оснащуються вхідні двері в офіси, житлові багатоквартирні будинки, або навіть на двері блоки на майданчиках багатоквартирних будинків, приватні житлові споруди, прохідні підприємства та інші приміщення. Ці заходи викликані не тільки бажанням мешканців зберегти у чистоті та порядку під'їзд, а й елементарна турбота про власну безпеку та безпеку майна. Так що ж таке домофон і які види домофонів бувають?

Пристрій домофонів

Домофон – це пристрій, що дозволяє вести розмову відвідувачеві, що прийшов в офіс, будинок, або квартиру з людиною знаходяться всередині закритого приміщення. Пристрій складається з двох блоків: зовнішнього та внутрішнього. Зовнішній блок оснащений клавішею виклику, або цифровою панеллю з переговорним пристроєм. Внутрішній блок, пов'язаний із зовнішнім і також оснащений переговорним пристроєм у вигляді трубки з клавішею розблокування замка вхідних дверей. Так як, в наш час людська культура поведінки залишає бажати кращого, зовнішню викличну панель виготовляють антивандальной, щоб її було складно зламати, або випалити клавіші виклику.

Види домофонів

Домофони бувають розрахованими на багато (для великої кількості абонентів у багатоквартирних будинках) та з невеликою кількістю абонентів – від одного до чотирьох (для установки в приватних домоволодіннях, або невеликих офісах).

Види домофонів

Крім цього, домофони підрозділяються на аудіодомофони та відеодомофони. Якщо аудіо домофон дозволяє тільки говорити зі співрозмовником, щоб дізнатися про мету його візиту, то відео домофони дають можливість візуально оцінювати ситуацію по той бік дверей. Це, в свою чергу, не маловажно для особистої безпеки людей та їх близьких. У випадку відео домофона, зовнішня панель оснащується мініатюрною відеокамерою, іноді з інфрачервоним підсвічуванням (залежить від моделі пристрою), а внутрішня частина має дисплей (кольоровий, або монохромний). Відеодомофони можуть бути укомплектовані відразу декількома відеокамерами, що дозволяють розширити сектор огляду. У цьому випадку зображення з них виводяться на окремий монітор.

Який тип домофона вибрати – це вже залежить від Ваших побажань та завдань, які потрібно вирішувати. Звичайно, чим простіше система, тим вона дешевша. Але в наше століття підробок, варто пам'ятати, що говорить відоме прислів'я – «Скупий платить двічі».

Назад в: Контроль доступу, Безпека 19-05-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Електромеханічний турнікет: види та можливості
Електромеханічний турнікет: види та можливості

У точках проходу на об'єкт застосовується спеціальний пристрій СКУД – електромеханічний турнікет. Як правило, ці точки проходу являють собою...

Карти доступу: загальні характеристики та технічні можливості
Карти доступу: загальні характеристики та технічні можливості

Системи контролю доступу на основі пластикових безконтактних proximity карт досить широко застосовуються в різного роду підприємствах та...

Біометричні системи контролю доступу: загальний огляд
Біометричні системи контролю доступу: загальний огляд

У даній статті ми поговоримо про системи контролю доступу, а зокрема про біометричні системи. Що це за пристрої і де вони застосовуються....

Всі статті