+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Підключення до мережі Інтернет для проведення відеоконференцій

Підключення до мережі Інтернет для проведення відеоконференцій

Відеоконференція (ВК, відеозв'язок) – це одна з стрімко розвиваються комп'ютерних технологій, що дозволяє одночасно людям чути та бачити одне одного, обмінюватися, а також обробляти всіляку інформацію в режимі реального часу.

Одне з головних завдань відеоконференції є максимальне наближення спілкування на відстані до «живому» діалогу.

Численні дослідження показали, що спілкування за допомогою ВК має величезні переваги в порівнянні із звичайним телефонним спілкуванням. Це пов'язано з різною ефективністю сприйняття людьми інформації, представленої на вербальному та візуальному рівнях.

Переваги та недоліки

Основними вимогами, що пред'являються до організації відеоконференцій, є вимоги до каналів зв'язку. Найдешевшим на сьогоднішній день, є підключения до мережі Інтернет. Але дешевий, ще не означає надійний. Так як канали передачі аудіо та відеоданих по мережі Інтернет не гарантують високу надійність, то в першу чергу, необхідно враховувати їх пропускну спроможність. Вона повинна бути не нижче 512 кБіт/сек в обидві сторони для вхідного та вихідного трафіку. Так само потрібно враховувати необхідне наявність статичних IP-адрес.

Обладнання для відеоконференцій

Зазвичай, при організації відеоконференцій через підключення до мережі Інтернет, використовуються відповідне загальнодоступне програмне забезпечення та обладнання загального застосування. Ця обставина, незважаючи на відносну свою дешевизну, істотно впливає на якість зв'язку, не кажучи вже про надійність з'єднання. Викликано це тим, що передача даних при проведенні сеансу конкурує з іншими процесами, що відбуваються у мережі Інтернет.

Обмін даними

Дуже актуальна проблема безпеки, захисту від несанкціонованого вторгнення в процес обміну даними. Значить, для якісної інтеграції системи відеоконференції необхідно застосування спеціалізованого устаткування та програмного забезпечення, яке б гарантувало якісну та безпечну передачу мультимедійного трафіку по мережах передачі даних.

Рішенням цього завдання стало прийняття у 1996 році нового універсального набору стандартів, що регламентує процес відеотелефонії та обмін мультимедійним трафіком в мережах Ehternet. Він отримав назву стандарт Н.323.

В даний час стандарт Н.323 є основним стандартом, на який орієнтуються провідні світові виробники обладнання та програмного забезпечення для систем відеоконференцій.

Назад в: Відеоконференцзв'язок, Телекомунікації 06-03-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Система відеоконференцзв'язку Рanasonic: огляд обладнання
Система відеоконференцзв'язку Рanasonic: огляд обладнання

Інженерні системи компанії Panasonic з'явилися на світовому ринку досить давно. Вперше вони побачили світ у 1986 році. З тих пір компанія...

Організація відеоконференцій для підприємства
Організація відеоконференцій для підприємства

Дослідження в області комунікацій показали, що плідність діалогу між співрозмовниками велика, якщо у людей є можливість сприймати партнера по...

Як вибрати обладнання для відеоконференцій?
Як вибрати обладнання для відеоконференцій?

Відеоконференція – це різновид комунікаційних послуг, який дозволяє створити віддалене спілкування зручним, простим та дешевим, найбільш...

Всі статті