+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Внутрішній та зовнішній блискавкозахист будівель та споруд

Внутрішній та зовнішній блискавкозахист будівель та споруд

Захист будівель від попадань блискавки – це дуже важлива та відповідальна справа, оскільки від цього залежить не тільки збереження будівлі, але, і що найбільш важливо, життя людей.

Внутрішній та зовнішній блискавкозахист будівель – це, перш за все, Ваша безпека. Тому, слід залучати фахівців, для вирішення цього складного завдання в цілях правильного монтування систем блискавкозахисту, щоб вона виконувала покладені на неї функції стабільно та надійно.

Зовнішній блискавкозахист

Фахівці знають, що зовнішній блискавкозахист відрізняється від внутрішнього, та особливостями цієї майстерності вони володіють досконало, та можуть зробити блискавкозахист будинку абсолютно правильно.

Зовнішній блискавкозахист забезпечує перехоплення блискавки та її відведення в грунт, завдяки чому, об'єкт захищається від пожежі ,або інших пошкоджень. Причому, система блискавкозахисту проектується для кожного об'єкта індивідуально, з урахуванням характеристик будівлі.

Ми говоримо про блискавкозахист, монтування якого являє собою споруду спеціальної блискавкоприймальної сітки. При ударі блискавки в об'єкт, правильно монтований блискавкозахист приймає удар на себе, та відводить його в грунт по спеціальних струмовідводах.

Зовнішній блискавкозахист будівлі

Особливо важливо, щоб струм відводився без шкоди будівлі або споруді, щоб забезпечити безпеку людей,які знаходяться в будинку, або біля нього, тому блискавкозахист будівель та споруд є дуже відповідальною та серйозною справою, виконання якої підсилу лише фахівцям, зі знанням даної сфери в повній мірі. Зовнішній блискавкозахист включає в себе блискавковідвід, що фактично є громовідводом, блискавкоприймач, який перехоплює розряд блискавки та повинен бути з міді, алюмінію, або з оцинкованої чи нержавіючої сталі.

Таким чином, блискавкозахист будівель та споруд являє собою складну систему, для успішного функціонування якої повинно бути враховано маса необхідних умов та правил.

Внутрішній блискавкозахист

Внутрішній блискавкозахист споруд включає до себе ряд заходів, спрямованих на захист апаратури від блискавки, тому дуже важливо виконати цю роботу правильно, грамотно, з урахуванням багатьох особливостей об'єкта.

Тому, слід звертатися до фахівців, які досконало володіють навичками монтування внутрішнього та зовнішнього блискавкозахисту будівель та споруд, оскільки, виключно фахівці можуть виконати цю відповідальну роботу ефективно, оперативно та зі знанням справи.

Назад в: Блискавкозахист, Електрика 06-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Внутрішня система блискавкозахисту: принцип роботи
Внутрішня система блискавкозахисту: принцип роботи

Що ж таке зовнішній чи внутрішній блискавкозахист? За великим рахунком це блискавковідвід, а які типи цих пристроїв існують та чому блискавки...

Застосування пристрою блискавкозахисту
Застосування пристрою блискавкозахисту

Характеристики пристрою блискавкозахисту (грозозахисту) обумовлюють забезпечення повноцінної безпеки як об'єкта, так і людей, що є найбільш...

Класична схема блискавкозахисту та її монтаж
Класична схема блискавкозахисту та її монтаж

На сьогоднішній день існує безліч виробників систем блискавкозахисту, кожен з яких пропонує своє обладнання та способи їх монтажу. Класична...

Всі статті