+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Провідний телефонний зв'язок: принцип роботи та різновиди

Провідний телефонний зв'язок: принцип роботи та різновиди

Провідний телефонний зв'язок, або як її ще називають – фіксований зв'язок, є своєрідним типом телефонного з'єднання між двома або кількома користувачами, які спілкуються за допомогою телефону-апарату та проводів, які є з'єднувальними каналами.

Так найчастіше називають зв'язок, який представляють різні оператори в територіально розрізненої місцевості.

Такий тип з'єднання програє мобільного зв'язку. У той же час дротова телефонія коштує дешево та не є основною статтею витрат споживачів.

Що стосується структури телефонного зв'язку за допомогою дротів, то тут прийнято виділяти:

  • зовнішній дзвінок – дзвінок, що приходить від однієї АТС до іншої.
  • внутрізональний дзвінок – міжміський дзвінок з одного міста до іншого тіеїж області.
  • вхідний дзвінок – дзвінок від іншого абонента.

Різнови телефонного звязку

Особливості різновидів провідного телефонного звязку є конференція, яка використовується в особливих випадках, коли необхідне підключення відразу декількох абонентів в режимі реального часу. Такий тип використовується в різних ситуаціях, починаючи від переговорного процесу та закінчуючи урядовими нарадами.

Конференція – телефонне з'єднання, трьох або більше абонентів. Такий вид зв'язку зазвичай використовують для: проведення переговорів, нарад або навіть в якості звичайного телефонного дзвінка, так як абонент не прив'язаний до телефонної трубки та може вільно пересуватися по приміщенню. Телефони для конференцій трохи відрізняються від звичайних телефонів. У них використовуються динаміки для гучномовця та чутливі мікрофони, як правило, використовуються три мікрофони. На відміну від звичайної вбудованої в будь-який сучасний телефон гучного зв'язку, такі телефони можуть забезпечувати якісний зв'язок в приміщеннях від 15 до 25 квадратних метрів. Так само в них присутні безліч пристроїв, які фільтрують шуми, та забезпечують якісне ехопоглинання.

Конференц-телефон

Сучасні телефони також дають можливість використовувати тональний набір, який часто зустрічається в сервісних та обслуговуючих компаніях, оскільки дозволяє істотно економити фінансові кошти.

Тоновий набір – відповідний телефонії по використовуваних смугах частот, двотональний багаточастотний аналоговий сигнал, який використовується для набору номера або для роботи з інтерактивними голосовими службами, наприклад голосове меню. В загальному вигляді DTMF сигнал складається з двох частот для окремого знака, наприклад для цифри «вісім» – складається два синусоїдальних сигналу з частотами 852 герц та 1336 герц, а для цифри «шість» – 770 герц та 1477 герц. Такі сигнали знайшли застосування не тільки в телефонії, а й у багатьох інших галузях – системи «розумний будинок», або охоронно-пожежної сигналізації. Хоч тональний набір був доступний ще з 1961 років, в Україну почали застосовувати тільки в дев'яностих роках (подібний сигнал використовувався для міжстанційного обміну інформацією).

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 17-08-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Які можливості відкриває IP-телефонія?
Які можливості відкриває IP-телефонія?

IP-телефонія є набором сучасних технологій, які використовують, щоб передати звукові сигнали людської мови за допомогою Інтернету. У загальних...

З чого складається телефонний апарат системи АТС?
З чого складається телефонний апарат системи АТС?

Автоматична телефонна станція (АТС) – це система складових, які забезпечують передачу даних на різні відстані та підключення практично...

Побудова мережі стільникового зв'язку: опис GSM стандарту
Побудова мережі стільникового зв'язку: опис GSM стандарту

Сучасна телефонія широко використовує ті можливості, які дає Global System for Mobile Communication або, простіше кажучи, GSM. Це міжнародний...

Всі статті