+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Встановлення автоматичної системи пожежогасіння будівель

Встановлення автоматичної системи пожежогасіння будівель

Автоматичні системи пожежогасіння будівель виконує дуже важливу функцію гарантування безпеки людей, що дуже важливо, а також збереженню об'єкта та майна що міститься всередині приміщень. Саме тому, в обов'язковому порядку, на кожному об'єкті повинна бути високофункціональна установка пожежогасіння, що забезпечує надійну безпеку в разі виникнення загоряння на об'єкті.

Установка пожежогасіння

Необхідність та порядок установки автоматичного пожежогасіння будівель визначається нормативними документами, «норми пожежної безпеки» НПБ, в яких є перелік будівель, приміщень, будівель та обладнання які в обов'язковому порядку підлягають обладнанню автоматичними системами пожежогасіння, а також, належним забезпеченням об'єкту системою пожежної сигналізації. У тому числі, обов'язково потрібне оснащення пожежогасінням таких будівель: серверні приміщення, архіви, автостоянки, склади, торговельні зали та будь-які інші, де зберігається та обробляється інформація, а також майстерні, виробничі та невиробничі приміщення.

Автоматичне пожежогасіння

Причому, при установці пожежогасіння, передбачають доцільність монтування найбільш підходящої системи саме для кожного, окремо взятого приміщення, з урахуванням як характеристик самого приміщення та збережених в ньому матеріалів, так і параметрів приміщення, площа, кубатура та інше.

Безумовно, ясно, що з усіх цих питань, слід звертатися виключно до спеціалістів, висококваліфікованих майстрів компаній, які в повній мірі володіють знаннями та навичками в цій сфері діяльності. Оскільки виключно фахівці можуть абсолютно точно та правильно підібрати найбільш відповідну систему пожежогасіння будівель індивідуально для вашого будинку.

Крім того, фахівці можуть правильно та грамотно монтувати систему та забезпечити її технічне обслуговування, як гарантійне, так і постгарантійне, згідно договору між замовником та виконавцем. І тоді ваш об'єкт буде надійно захищений від можливого загоряння, тому, що правильно підібрана та змонтована автоматична система пожежогасіння швидко та якісно локалізує та загасить вогнище спалаху.

Назад в: Різне 07-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Що таке система спринклерного водяного пожежогасіння?
Що таке система спринклерного водяного пожежогасіння?

При виборі системи пожежогасіння багато людей стикався з питанням, що таке система спринклерного водяного пожежогасіння та як вона працює?...

Управління димовидаленням: різновиди систем
Управління димовидаленням: різновиди систем

Протипожежний захист, має велике значення для збереження об'єктів. Одним з основних елементів цієї важливої справи, є система димовидалення....

Як влаштувати вентиляцію підвалу, напівпідвальних приміщень?
Як влаштувати вентиляцію підвалу, напівпідвальних приміщень?

Оснащення підвалу вентиляцією – це дуже важлива та відповідальна справа, оскільки від цього залежить функціональність підвалу. Якщо...

Всі статті