+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Установка засобів пожежогасіння на судні

Установка засобів пожежогасіння на судні

Які водопожарние системи краще використовувати на судні? Яким чином здійснюється установка засобів пожежогасіння на судні? Про це та інше ми поговоримо в даній статті. Система пожежогасіння – це дуже відповідальна і важлива функція, покликана забезпечити надійну безпеку у разі виникнення пожежі, як самого судна, і майна на ньому, так і безпеки людей, що знаходяться на судні, що найбільш важливо.

Водопожежна система

Водопожежна система – це найголовніший засіб пожежогасіння на судні, першочерговий, в зв'язку з чим, потрібне відокремлене від інших будь-яких систем, незалежне монтування. Для забезпечення пожежної безпеки на судні встановлюється графік чергувань за розкладом. На випадок тривоги, протипожежний пост курується одним із членів екіпажу, і тому принцип роботи системи повинен знати кожен, з тим, щоб зуміти вчасно здійснити пуск системи пожежогасіння на судні.

Від оперативності дій залежить безпека як всього судна в цілому, так і людей, що знаходяться на судні, що особливо важливо. Пожежна система працює надійно та ефективно, у випадку правильного та грамотного монтажу. Забезпечує постачання водою оперативно, та у потрібній кількості в усі райони судна, що в свою чергу забезпечує якісне та швидке пожежогасіння на судні, локалізує вогнище спалаху, в лічені хвилини справляючись з вогнем. Причому, можна використовувати воду за бортом судна, що подається потужними насосними станціями пожежогасіння, головне, слід враховувати кількість використовуваної води, оскільки надлишок води може позначитися на стійкості судна.

Пожежний насос

Водопожежна система містить насоси, трубопроводи, клапани управління магістралі та відгалуження, рукави, стовбури, пожежні крани та інші складники надійної системи пожежогасіння на судні.

Принцип роботи таких систем простий, вода рухається по трубопроводах від насосів в напрямку до пожежних кранів, розташованих на протипожежних постах, звідки і здійснюється управління процесом пожежогасіння у випадку виникнення пожеж. Така система пожежогасіння на судні, відрізняється особливою ефективністю та надійністю, а також простотою управління.

На пасажирських судна слід передбачати наявність не менше двох точок джерел подачі електроенергії для забезпечення роботи насосів. Наприклад головний генератор та аварійна система електропостачання. Вони забезпечують постачання електроживленням від розподільного та аварійного щитка, оснащеного окремими кабелями. Причому, потрібна особлива система проведення кабелів у цілях безпеки.

Безумовно, всіма цими знаннями та навичками в повному обсязі володіють лише фахівці компаній, до яких і слід звертатися в разі потреби встановлення засобів пожежогасіння на судні, для забезпечення надійної протипожежної системи.

Назад в: Різне 11-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Прокладка слабострумних кабелів на дачі
Прокладка слабострумних кабелів на дачі

Сучасні котеджні та дачні селища, які у великих кількостях зводяться в передмістях, ще на етапі будівництва оснащуються кабельними мережами....

Як вибрати правильний тип чорнила для принтерів?
Як вибрати правильний тип чорнила для принтерів?

Ви – відмінний фотограф. Навіть якщо немає – уявіть. Ви бачите світ красивим та чудовим. Ви знаходите такі ракурси, від яких завмирає серце. Ви...

Автоматизація вентиляції та кондиціювання приміщень
Автоматизація вентиляції та кондиціювання приміщень

Для забезпечення комфорту житлового приміщення, сьогодні, великою популярністю користується втоматизація вентиляції та кондиціонування для...

Всі статті