+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Види обладнання для пожежної сигналізації

Види обладнання для пожежної сигналізації

У нинішній час дуже гостро постало питання гарантування безпеки периметра, причому, мабуть, найважливішою ланкою в є пожежна сигналізація, тому що саме від пожеж потрібно захищатися першочергово.

Існують різні види обладнання для пожежної сигналізації забезпечення пожежної безпеки, але всі вони діляться на три основні групи, а саме на адресну, адресно-аналогову та порогову.

Основне призначення обладнання для пожежної сигналізації полягає в тому, щоб моментально повідомляти всім про пожежу, якщо є ознаки загоряння. Таке обладнання може загасити пожежу в самому його початку, тобто знищити вогнище.

Системи охоронної сигналізації

Також слід зазначити, що бувають як пожежні, так і охоронні сигналізації, які призначені для захисту від несанкціонованих дій на периметрі. Статистика показує, що крадіжки відбуваються в основному там, де присутня фізична охорона, злодіям вдається відвернути сторожа та зробити задумане. А от у місцях, де встановлені охоронні сигналізації, злодії не здійснюють свої плани.

Охоронно-пожежна сигналізація

Крім охоронної та пожежної сигналізації, існує також ОПС (охоронно-пожежна сигналізація). Даний вид сигналізації є симбіозом двох попередніх, що дозволяє збільшити ефективність охорони периметру та людей, що знаходяться на ньому, до максимального рівня.

Встановлення та монтаж

Слід пам'ятати, що якщо Ви бажаєте встановити на свій периметр охоронну сигналізацію, то слід перш розібратися в тому, яке існує обладнання для пожежної сигналізації. Можливо, Вам і допоможуть спеціалізовані компанії, але краще буде, якщо Ви самі будете розумітися в цій сфері.

Слід зауважити, що монтаж обладнання для пожежної сигналізації повинні проводити лише професійні спеціалізовані компанії. Ні в якому разі не намагайтеся зробити що-небудь самостійно. Пам'ятайте, що безпека понад усе, і саме від Вас залежить те, чи будуть захищені люди які знаходяться на периметрі!

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 26-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Чи потрібна перевірка працездатності пожежної сигналізації?
Чи потрібна перевірка працездатності пожежної сигналізації?

Система пожежної сигналізації – це складний комплекс технічних пристроїв та обладнання. Вона створена для запобігання пожежам та повинна...

Як розрахувати вартість пожежної сигналізації
Як розрахувати вартість пожежної сигналізації

Існує безліч методів розрахунку пожежної сигналізації, будь-який фахівець по сигналізаціям значет з чого складається система. Потрібно...

Як відключити пожежну сигналізацію: поради та рекомендації
Як відключити пожежну сигналізацію: поради та рекомендації

Досить часто в практиці трапляється ситуація, коли спрацювала пожежна сигналізація, а пожежі, загоряння, або хоча б задимлення немає. Звуковий...

Всі статті