+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Вибір камери для відеоспостереження

Вибір камери для відеоспостереження

При виборі камери для відеоспостереження, необхідно враховувати багато нюансів, знанням яких володіють фахівці. До яких і слід звертатися в разі, якщо потрібно встановити систему відеоспостереження.

По-перше, слід визначитися з наступним: яка камера потрібна, кольорова, або чорно-біла? У цьому вирішальне значення матиме призначення системи відеоспостереження.

Чорно-білі та кольорові відеокамери

Чорно-білі камери відрізняються чіткістю та якістю картинки, так як вони мають велику чутливість та велику розподыльчу здатність. Але якщо має значення колір об'єкта, наприклад, на охоронюваних автостоянках, може бути важливий колір машини то, безумовно, слід встановлювати кольорову відеокамеру.

Камери відеоспостереження

Установка та монтаж систем відеоспостереження

Важливе значення має правильність монтування камери відеоспостереження, місце та правильно підібраний ракурс, в залежності від умов та вимог, а також в приміщенні, або на вулиці, тому що від цього залежить грамотний підбір камери відповідно до покладеними на неї функціями.

Особливості вибору камери відеоспостереження

Дуже важливим параметром є чутливість камери, особливо це важливо при мінімальній освітленості об'єкта. Ці параметри вимірюються в Люксах (лк), чим більше люксів, тим освітлення об'єкту має бути могутніше. Тому в залежності від освітленості об'єкту, слід зробити вибір камери для відеоспостереження ретельно та з великою відповідальністю. У залежності від призначення камери та від умов, в яких їй належить працювати. Але все ж при виборі камери, радимо звертатися до фахівців, які досконало володіють усіма цими знаннями.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 26-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Відеоспостереження зі звуком, переваги та недоліки
Відеоспостереження зі звуком, переваги та недоліки

Давайте поговоримо про таку технологію як відеоспостереження зі звуком, переваги та недоліки якій описані нижче, можуть бути корисні для...

Як вибрати відеоспостереження, поради професіоналів
Як вибрати відеоспостереження, поради професіоналів

Досягнення в сфері технологій вражають свідомість звичайної людини. Систем забезпечення безпеки на даний момент існує величезна кількість....

Дешеве відеоспостереження: якість та працездатність
Дешеве відеоспостереження: якість та працездатність

Якість та працездатність дешевого відеоспостереження залежить від багатьох складових, оскільки слід, перш за все, визначитися з призначенням...

Всі статті