+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Вибір програмного забезпечення для офісного комп'ютера

Вибір програмного забезпечення для офісного комп'ютера

При стрімкому розвитку сучасних технологій, що відбувається у всіх сферах життя – абсолютно ясно що відповідне програмне забезпечення необхідно для кожного комп'ютеру.

Програмне забезпечення (ПЗ) використовується скрізь: як у великих фірм і компаній, так і у звичайних користувачів, яким необхідний якісний кінцевий продукт.

Вибір програмного забезпечення

Як правильно зробити вибір програмного забезпечення для офісного комп'ютера? Відповідь проста. Якщо Вам бажано якість, значить, потрібно купити ліцензійне програмне забезпечення. Зрозуміло, при присутності ліцензії воно буде коштувати трохи дорожче, але це варте того.

Наявність ліцензійної угоди надає ряд переваг, що її і окуповує. Наприклад, з присутністю ліцензії Вам не доведеться замислюватися про те, чи встановиться на Вашому ПК те чи інше програмне забезпечення. Не секрет, один з найбільших недоліків неліцензованої продукції - це наявність програмних помилок. Ви можете легко замінити продукт, або заявити претензію в разі його несправності.

Для кожної установи важливо те, що застосовувані ними продукти надійні та безпечні. Ось такого роду продукція має вищий пріоритет. Наявність ліцензійних програм – це запорука безвідмовного функціонування для будь-якої компанії.

Операційна система – першооснова для нормальної роботи будь-якого ПО, оскільки – це по суті основа для установки прикладних програм та пакетів даних. 

Прикладні програми – необхіді для роботи Вашого комп'ютера ПЗ, яке виконує конкретні завдання в залежності від свого призначення.

Види програмного забезпечення

Програмне забезпечення буває найрізноманітніших видів. Насамперед, це залежить від профілю роботи організації. У число програм, необхідних для роботи входить практично все, що встановлюють на комп'ютер. Починаючи з програм для друку, малювання, перегляду документів та офісних додатків, закінчуючи серйозними програмами по тривимірному моделюванню та розробці різних проектів.

Програмне забезпечення

Зараз без спеціалізованого ПЗ, а вірніше «софту» – вже немислимо обійтися в багатьох галузях народного господарства. Це може бути робота проектувальника, дизайнера, верстальника, технолога або конструктора. Всюди потрібне серйозне забезпечення для виконання завдань різноманітного профілю.

Крім цього, не варто забувати про відповідальність за використання контрафактного ПЗ (піратського). Згідно з українським законодавством передбачені наступні види відповідальності за експлуатацію неліцензійного програмного забезпечення, а саме:

  • цивільно-правова відповідальність: регламентується Цивільним кодексом України, а також ЗУ «Про авторське право та суміжні права»;
  • адміністративна відповідальність: це – Кодекс України про адміністративні правопорушення;
  • кримінальна відповідальність: кримінальний кодекс України.

Згідно кожного з перерахованих вище зведень законів є відповідні міри відповідальності, що мають вельми сумні наслідки. Це можуть бути штрафи на великі суми, конфіскація продукції та обладнання, а також позбавлення прав займатися певними видами діяльності або займати деякі посади або навіть терміни позбавлення волі від 2-х до 6-ти років.

Тому не варто поспішати у виборі програм. Найкраще купувати софт у надійного, зарекомендував себе постачальника. Не купуйте неліцензійне ПЗ у сумнівних фірм.

З вище написаного напрошується простий висновок. Дешевше не переступати закони та користуватися ліцензійним програмним забезпеченням або його безкоштовними аналогами, щоб не піддаватися непотрібному ризику.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 10-06-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Переваги та недоліки локальної мережі
Переваги та недоліки локальної мережі

У даній статті ми розповімо вам які бувають переваги і недоліки локальної мережі і не тільки. Локальна обчислювальна мережа, ЛОМ, означає...

Будова і типи слабкострумових кабелів
Будова і типи слабкострумових кабелів

На сьогоднішній день існує велика кількість різновидів слабкострумового кабелю. Пояснюється це широким спектром завдань, які можна вирішувати...

Для чого потрібен VPN і що це таке?
Для чого потрібен VPN і що це таке?

Абревіатура VPN розшифровується як «Virtual Privat Network», що перекладається як віртуальна приватна мережа. Для чого потрібен VPN?...

Всі статті