+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Що входить до складу витяжної системи вентиляції?

Що входить до складу витяжної системи вентиляції?

Будь яка система вентиляції сконструйована таким чином, що в приміщення поступає рівно стільки повітря, скільки з нього викачується. Якщо даний баланс порушиться, то виникне різниця тисків та будуть створюватись протяги, які заважають комфортному перебуванню людей в приміщенні. Щоб підтримати баланс тисків використовують витяжну вентиляцію.

Зазвичай витяжна вентиляція є частиною загальної системи, яка містить в собі припливну вентиляцію. Та інколи потрібно застосувати її локально, тобто не для всього приміщення, а конкретно для певного робочого місця чи до якогось пристрою. Прикладом може бути видалення шкідливих газів та домішок від різного роду агрегатів на заводах. Такі локальні витяжки економлять електроенергію та виробляють значно менше шуму ніж загальна вентиляція. Виключенням можуть бути тільки такі типи виробництва, де шкідливі викиди відразу розповсюджуються по всьому об’єму приміщення. Тоді єдиним виходом є використання загальної вентиляційної системи.

Система вентиляції

Витяжна вентиляція складається із вентилятора та мережі повітряних шахт. Також в деяких випадках можна обійтися без каналів по яких протікатиме повітря. Дані конфігурації використовують тільки вентилятори які вмонтовані в віконну раму або отвір у стіні.

Виходячи із вищесказаного, можна зробити висновок, що такого роду системи вентиляції використовуються на об’єктах, де відбуваються часті викиди шкідливих речовин в навколишнє середовище. Це можуть бути промислові підприємства, виробничі цехи, заводи пластикових виробів, хімічні лабораторії тощо. Також різні модифікації витяжних вентиляційних систем використовуються в приватному секторі. Прикладом є витяжки на кухнях, у ваннах і туалетах.

Витяжка

Досить часто в багатоповерхових будинках встановлюється витяжка, яка не в змозі забезпечити всю будівлю природною вентиляцією. Причиною цього є різні планування та площі кімнат і також різні рівні забруднення повітря. Тому в таких випадках варто задуматись над встановленням додаткової механічної вентиляційної системи.

При розрахунках витяжної вентиляції завжди потрібно відштовхуватись від продуктивності припливної системи. Але найефективнішим варіантом є використання припливно-витяжної системи вентиляції, яка може автоматично регулювати рівень напливу та відкачування повітря. Це дозволить зекономити на матеріалах та коштах, адже отримати два в одному краще, ніж встановлювати обидва типи вентиляції окремо.

Назад в: Різне 27-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Навіщо потрібні слабкострумові мережі в магазині?
Навіщо потрібні слабкострумові мережі в магазині?

Мало хто замислюється над тим, як магазин влаштований «зсередини». Чітка система поставок продукції та обліку товарів, злагоджена робота...

Як зробити в підвалі вентиляцію?
Як зробити в підвалі вентиляцію?

Для того, щоб підвал або льох будинку функціонував ефективно та повноцінно у відповідності зі своїм призначенням, слід провести правильно всі...

Що таке ранцева установка пожежогасіння?
Що таке ранцева установка пожежогасіння?

Пожежогасіння – це дуже відповідальна та небезпечна справа, якою займаються професіонали своєї справи, причому застосовують своєрідні заходи,...

Всі статті