+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Wi-Fi відеоспостереження для систем безпеки

Wi-Fi відеоспостереження для систем безпеки

Wi-Fi технологію досить рідко застосовують при створенні систем відеоспостереження для забезпечення безпеки на об'єкті. Досі потенціал Wi-Fi відеоспостереження в Україні не розкритий повним чином. У даній статті ми поговоримо про бездротове відеоспостереження, але для розуміння технічних тонкощів спочатку відповімо на запитання, що таке технологія Wi-Fi?

Wi-Fi від англійського сполучення Wireless Fidelity (бездротова точка) – це стандарт, який пременяет встаткування Wireless LAN. Він заснований на базі стандарту IEEE 802.11. Якщо говорити коротко, то він являє собою сучасну технологію побудови бездротових мереж по радіоканалу.

Вибір камер для Wi-Fi відеоспостереження

При виборі камери для системи відеоспостереження у клієнтів виникає ряд сумнівів з приводу надійності з'єднань при використанні Wi-Fi технології, захищеності передачі даних, законності використання, шкідливості випромінювання при передачі даних по радіоканалу, можливості глушіння сигналу та впливу зовнішніх перешкод. Поговоримо про це докладніше.

Небезпека глушіння сигналу дійсно є, але для цього потрібен досить потужний джерело, розташоване в безпосередній близькості до каналу. Ця проблема вирішується за допомогою вузькоспрямованих антен.

Радіовипромінювання Wi-Fi пристроїв визнане безпечним для здоров'я людини не тільки в Україні, але і в Європі. Для прикладу, випромінювання від звичайного мобільного телефону в 10-20 разів вище.

Усі завдання інші технічні завдання, такі як дальність, якість та надійність, цілком вирішувані кваліфікованими технічними фахівцями. Правильний підбір пристроїв, установка зовнішніх вузькоспрямованих антен, а також проміжних точок доступу цілком успішно вирішують проблему надійності.

Підключення декількох відеокамер

При підключенні декількох відеокамер до однієї точки доступу смуга пропускання ділиться на число підключених в мережу камер. У теорії обмеження на число підключених пристроїв відеоспостереження немає. Але фактично, їх кількість потрібно обмежувати.

Одна мережева відеокамера з дозволом VGA та швидкістю 2-5 кадр/сек. При стисненні у форматі MPEG-4 використовує смугу в 2-2,5 Мбіт/сек. Тобто, 10 камер можуть зафіксувати максимум 25 Мбіт/сек. Точка доступу, що має смугу пропускання 54 Мбіт/сек. та реальну швидкість передачі інформації 25 Мбіт/сек. дозволяє прийняти сигнал до 10 Wi-Fi камер.

Якщо ж взяти відеокамери для систем безпеки з більш сучасним стандартом стиснення Н.264, то відеопотік від пристрою такої ж якості складе близько 0,5-1 Мбіт/сек. До одного мережного пристрою можна підключати більше 25 камер.

Wi-Fi-камери

Wi-Fi відеоспостереження для систем безпеки не обмежено малою відстанню або стінами будівель. У відкритих приміщеннях, в умовах прямої видимості воно може діяти до 500 м. Це відстань можна збільшити за допомогою направлених антен або проміжних точок доступу.

Захист інформації, що передається в бездротових системах відеоконтролю може бути досягнута наступними методами:

  • застосування брандмауерів;
  • використання паролів;
  • шифрування потоку.

Wi-Fi технологія в даний час дає чудові можливості для розгортання систем відеоспостереження для охорони об'єкту. Але в першу чергу це стосується об'єктів, де ускладнена прокладка кабельних систем або ж у випадках, коли потрібно оптимізація термінів та витрат на Wi-Fi відеоспостереження, його монтаж та підключення систем.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 24-05-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Різновиди та технології камер вуличного відеоспостереження
Різновиди та технології камер вуличного відеоспостереження

Забезпечити безпеку периметра любого об'єкта на сьогоднішній день можна дуже ефективно, особливо, якщо застосовувати всі можливі засоби....

Поради з монтажу камери відеоспостереження для офісу
Поради з монтажу камери відеоспостереження для офісу

Захист об'єкту це дуже важлива справа, особливо якщо мова йде про цінні об'єкти, а саме складах, магазинах та заводах, де обов'язково присутні...

Комплексні системи безпеки на об'єкті
Комплексні системи безпеки на об'єкті

На сьогоднішній день, безпека є одним з основних критеріїв, що потрібно брати до уваги при проектуванні об'єкта, а також на стадії його...

Всі статті