+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як формується вартість системи пожежогасіння?

Як формується вартість системи пожежогасіння?

Вартість системи пожежогасіння визначається рядом аспектів, що включають в себе специфічні особливості кожної окремої системи. Таким чином, пожежна сигналізація являє собою систему пристроїв, які повинні виявити осередок загоряння при перших ознаках та передати повідомлення, а також усунути полум'я та дим.

Дуже важливо якісно та професійно монтувати систему, тому це в кінцевому підсумку заощадить Ваші гроші та Ви не витратите кошти на заміну системи, якщо вона вийде з ладу внаслідок невдалого монтування.

Тому слід звертатися до фахівців, які визначать підбір оптимально потрібної системи для вас, та якісно монтують її, тим самим знизивши вартість системи пожежогасіння. Зробивши компетентний підбір, як самої системи, так і якісного монтування системи пожежогасіння.

Вартість системи пожежогасіння

Слід розуміти з яких даних та як формується вартість системи пожежогасіння, що включають монтаж та подальше технічне обслуговування.

Сплінкерна система пожежогасіння

Існують нормативні документи, які визначають поетапні кроки всіх виконуваних робіт та їх вартість, що в кінцевому підсумку формує загальну вартість пожежогасіння.

Проектування та монтаж

Спочатку проектують систему, потім доставляють обладнання на об'єкт, потім прокладають кабелі, після чого всі системи об'єднують у єдиний комплекс, за допомогою кабельних мереж. На завершення чого роблять налагодження всього комплексу.

Із вартості всіх складових комплексу обладнання, а також всіх пророблених робіт, формується вартість системи пожежогасіння. Однією зі складових ціни, є вартість та кількість кабелів та дротів, необхідних для монтажу системи.

Назад в: Різне 23-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Які бувають типи систем вентиляції?
Які бувають типи систем вентиляції?

Кожен з нас, навіть цього не помічаючи, щодня стикається з системами вентиляції. Вірніше з результатами її роботи. Завдяки їхній роботі ми...

Як обрати обладнання для кондиціонування повітря?
Як обрати обладнання для кондиціонування повітря?

Обладнання для кондиціювання повітря забезпечує стабільний повітрообмін в приміщенні, тому і є дуже важливим, оскільки від правильності...

Правила користування засобами пожежогасіння
Правила користування засобами пожежогасіння

У наші дні не рідко трапляються пожежі, та найчастіше люди просто не знають правила користування засобами пожежогасіння, що зазвичай призводить...

Всі статті