+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як обрати систему відеоспостереження?

Як обрати систему відеоспостереження?

Якщо вам потрібний дійсно якісний та надійний захист об'єкта, якщо ви хочете оперативно отримувати інформацію про його стан. То вам необхідно задуматися про те, щоб встановити на об'єкті систему відеоспостереження. Це дозволить вам в реальному часі реєструвати всі події, що відбуваються на території вашого офісу, магазина, або складського приміщення. Крім того, відеонагляд є найефективнішим методом, що дозволяє зафіксувати різні протизаконні дії, які можуть здійснювати ваші співробітники, або відвідувачі. Також стежити за проведеними роботами та загальною ситуацією на об'єкті.

Ми спробуємо допомогти Вам вибрати найбільш підходящу для Ваших потреб систему відеонагляду.

Вибір системи відеоспостереження

Як вибрати систему відеоспостереження? Для створення дійсно якісної системи потрібно ретельно врахувати ряд факторів, тільки в цьому випадку Ви зможете підібрати найбільш оптимальні компоненти для відеоспостереження та забезпечити максимальну безпеку об'єкту. Щоб правильно вибрати відеоспостереження перш за все необхідно визначити мету встановлення системи нагляду та завдання, які має виконувати система.

Обладнання для системи відеоспостереження

Після цього потрібно правильно підійти до вибору обладнання, кількості та якості камер. Якщо вам потрібно спостерігати за людьми, яких ви знаєте, тоді вам не потрібно купувати дуже дорогі камери з високою чутливістю, так як самі звичайні камери відеоспостереження дадуть вам потрібну картинку, на якій ви зможете визначити знайоме вам обличчя.

Система відеоспостереження

Якщо вам потрібно відеоспостереження для контролю за людьми, яких ви бачите в перший раз, вам потрібна система трохи краще.

В такому випадку краще вибрати камери з розподыльчою здатныстю не менше 600 твл. Для сучасних систем відеоспостереження рекомендується використовувати кольорові камери. Вони не набагато дорожчі чорно-білих відеокамер та за рахунок додаткової колірної інформації дозволяють ідентифікувати додаткову інформацію (червоний автомобіль, чоловік у синій куртці).

Слід зазначити, що чорно-білі камери відеоспостереження варто використовувати в місцях з недостатньою освітленістю або там, де кольорові параметри відеокамер не мають значення. Чорно-біла відеокамера має більш чітку «картинку», ніж кольорова відеокамера в чорно-білому (нічному) режимі. Велике значення має вибір відеореєстратора, він повинен відповідати параметрам відповідним до вибраних камер. Дуже поширеною помилкою є купити відеокамеру подорожче та відеореєстратор подешевше, який не здатний сприйняти зображення з камер.

Наступне на що слід звернути увагу – це освітлення. Відеоспостереження дуже залежить від освітлення. Вся система повинна враховувати рівень освітлення в приміщенні. Відеоспостереження може бути встановлено марно, якщо невраховані освітлення належним чином. Є спеціальні прилади, за допомогою яких можна заміряти рівень освітленості у приміщені, після чого можна підібрати найкращий варіант відео системи. Це зекономить вам великі кошти.

Отож ми розглянули основні принципи побудови сучасної системи відеонагляду для домашнього або офісного застосування, особливості вибору камер та деякі секрети, які дозволять вирішити частину питань, що виникають в процесі монтажу.

Також запам’ятайте – краще працювати з професіоналами. В результаті вони вам допоможуть добитися потрібного результату, з найменшими витратами.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 15-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Комп'ютерні системи відеоспостереження: види та особливості
Комп'ютерні системи відеоспостереження: види та особливості

Завданням забезпечення безпеки периметра займається мабуть кожна людина, у якого є бажання захистити своє майно від зловмисників. Системи...

Cистеми та засоби забезпечення безпеки
Cистеми та засоби забезпечення безпеки

Гарантування безпеки – це перше, що доводиться робити в нинішні часи при облаштуванні квартири. Адже зловмисники не сплять та в будь-який...

Рекомендації по встановленню системи відеоспостереження
Рекомендації по встановленню системи відеоспостереження

Для економії на послугах фахівців при досить технічної підкутості можна самостійно встановити відеоспостереження на об'єкті. Нижче наведені...

Всі статті