+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як правильно провести електропроводку в магазині?

Як правильно провести електропроводку в магазині?

У разі необхідності оснастити ваш магазин електрикою, слід звертатися до фахівців, оскільки лише вони знають у точності, як провести електропроводку в магазині, оскільки це специфічна галузь знань, та лише професіонали володіють ними досконало.

Особливо з урахуванням того, що необхідно знання правил безпеки при проведенні подібних робіт, пов'язаних з ризиком ураження електричним струмом. Тому, як проводити електропроводку, з урахуванням характеристик об'єкта та його площі, знають фахівці та тільки вони зможуть влаштувати всі ці роботи оперативно та зі знанням справи.

Монтаж електропроводки

Як правильно провести електропроводку в магазині? Електропостачання об'єкту, будь то житловий будинок або інша будова, здійснюється шляхом з'єднання об'єкта з трансформаторної підстанції, або від повітряної лінії електропередач ВЛЕП. Можна прокласти проводку кабелю в землі або по повітрю.

Для прокладки в землі застосовують кабель з мідними, або алюмінієвими струмопровідними жилами з ізоляцією просоченою папером, або із пластиковою ізоляцією, а також із захисним покривом, у вигляді спеціальних подушок, захисного шланга, броні та інше. Це захищає від механічного пошкодження, наприклад, при розтріскування землі, або при замерзанні.

Кабель з струмоведучими жилами

Існують кабелі без захисного покриву, такі як NYM або NYY, але для них потрібен захист, і тому їх прокладають в азбестоцементних трубах, або в спеціальних дволанкових трубах ПВХ.

Але можна протягнути дроти по повітрю, що простіше та менш витратно, для чого застосовують АНРГ або АВПВт з мідними, або алюмінієвими струмопровідними жилами, причому вони розрізняються по класах гнучкості з ізоляцією з гуми, поліетилену, або ПВХ.

Також можна застосувати самонесучий ізольований провід СІП. Складається з алюмінієвих жил з ізоляцією світла стабілізованих поліетиленом, та скручених навколо сталевого оцинкованого троса, завдяки чому забезпечується жорсткість всієї конструкції. В залежності від споживаної електроенергії та її якості, віддають перевагу тому, чи іншому виду кабелю.

Тому, як проводити електропроводку знають виключно фахівці, до яких і слід звертатися в разі потреби, особливо якщо мова йде про електрозабезпечення магазину, де слід враховувати масу нюансів цієї специфічної сфери діяльності, які точно знають, як проводити електропроводку в магазині, з урахуванням характеристик приміщення та його розміру, а також з урахуванням регіону, оскільки всі ці фактори впливають на якість проведених робіт та зрештою функціональності електропроводки.

Назад в: Електроживлення, Освітлення, Електрика 12-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Будова силового кабелю та його елементи
Будова силового кабелю та його елементи

Силовий кабель призначений для передавання на відстані електроенергії, що використовується для живлення електроприладів. Вони зазвичай...

Вимоги до установки розеток та вимикачів
Вимоги до установки розеток та вимикачів

Електрифікація житлових та промислових об'єктів будь-якої складності не може обійтися без інсталяції найпростіших структурних одиниць –...

Джерела вторинного електроживлення: види та класифікація
Джерела вторинного електроживлення: види та класифікація

Джерела електричного живлення діляться на первинні та вторинні. У цій статті ми роскажемо Вам про класифікацію вторинних джерел...

Всі статті