+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як відбувається димовидалення з приміщення?

Як відбувається димовидалення з приміщення?

Димовидалення приміщень – це система подачі свіжого повітря, яку забезпечує припливно-витяжний протидимовий вентилятор, що запобігає поширенню диму та дозволяє очистити приміщення, як від диму, так і від попелу, а також від шкідливих продуктів горіння у вигляді небезпечних для життя газів.

Как происходит дымоудаление из помещения? Це запитання, адресоване до фахівців, які володіють знаннями подібного роду досконало. Оскільки димовидалення є системою безпеки, це сфера діяльності професіоналів та включає в себе забезпечення евакуації людей в умовах пожежі.

Статична та динамічна система димовидалення

Димовидалення приміщень, це частина системи безпеки. Система димовидалення встановлюється всередині приміщення. За воздуховоду назовні направляються димові гази по димових шахтам. За рахунок цього в приміщенні не утворюються димові завіси, а дим не перегороджує видимості світлових покажчиків шляхи евакуації та інших знаків.

Системи димовидалення бувають двох видів:

  • статичні;
  • динамічні.

Статична система включає в себе відключення вентиляції, що перешкоджає поширенню вогню, а також поширенню диму по інших приміщеннях будівлі – це дешева та проста система.

Динамічна система димовидалення вважається більш ефективною та здійснюється витяжною вентиляційною системою. Димовидалення приміщень здійснюється з допомогою вентиляторів, які працюють як на видалення диму, так і на подачу свіжого повітря одночасно, та можна здійснювати димовидалення приміщення через існуючі вентиляційні шахти приміщення.

Димовидалення

Найбільш ефективною системою димовидалення приміщень є система окремих комунікацій, що дозволяє уникнути проникнення диму в інші приміщення будівлі. Тому дуже важливо організувати правильно систему димовидалення приміщення з тим, щоб забезпечити максимальний захист як людей,що знаходяться в приміщенні, дотримуючись правил оповіщення та евакуації, так і надмірного задимлення всього будинку, шляхом своєчасного та оперативного димовидалення.

Всіма цими навичками володіють фахівці даної специфічної сфери діяльності, які зможуть влаштувати найкращу та ефективну систему димовидалення, що зіграє вирішальну роль у разі виникнення пожежі. Це дуже важливо, оскільки це безпека людей та збереження самого об'єкта.

Назад в: Різне 12-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як обрати обладнання для кондиціонування повітря?
Як обрати обладнання для кондиціонування повітря?

Обладнання для кондиціювання повітря забезпечує стабільний повітрообмін в приміщенні, тому і є дуже важливим, оскільки від правильності...

Системи пожежогасіння: види та функції
Системи пожежогасіння: види та функції

Системи пожежогасіння (СП) – це комплекс технічних засобів, які служать для виявлення вогнищ загоряння, а також обробки та підготовки...

Професійний монтаж пожежогасіння
Професійний монтаж пожежогасіння

Сьогодні, великим попитом користуються установки пожежогасіння, в зв'язку з ефективною та надійною захищеністю об'єктів від загорянь, тому дуже...

Всі статті