+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як вибрати кабель для систем відеоспостереження?

Як вибрати кабель для систем відеоспостереження?

Сучасна будівля неможливо уявити без різного устаткування. Допомогою якого ми користуємося такими досягненнями технічної революції як телебачення, Інтернет, телефонія, всілякі системи безпеки та інші блага цивілізації. Для зв'язку пристроїв, що забезпечують нормальну роботу цього обладнання, призначені кабелю.

Як вибрати кабель для систем відеоспостереження? Кабелі діляться на силові (служать для передачі електричної енергії напругою 220В та вище) та слабкострумові (з напругою до 24В, служать для передачі різних сигналів). Для прокладки надійної інформаційної лінії слід грамотно підійти до вибору того чи іншого слабкострумового кабелю.

Розглянемо випадок, коли діючу інформаційну інфраструктуру офісу потрібно доповнити системою відеоспостереження. Отже, які типи кабелів, використовуються в системах відеоспостереження та існують на сьогоднішній день.

Коаксіальний кабель

Найпоширенішим кабелем для передачі відеосигналу вважається коаксіальний, або телевізійний кабель опором 75 Ом, відмінна екранізація центральної жили якого сприяє високій перешкодозахищеності.

Коаксіальний кабель

Структура даного кабелю дозволяє передавати без спотворень відеосигнал на відстань до 300 метрів без використання спеціальних підсилюючих пристроїв (прийомо-передавачів).

Недоліки: кабель має відносно велику товщину, не дуже зручний в монтажі та дуже чутливий до вигинів більше, ніж на 90 градусів.

Наступний тип – це тонкий коаксіальний кабель. За рахунок зменшення товщини центральної жили та оболонки було вирішено питання з комфортністю монтажу даного кабелю, але в той же час, дана обставина позначилося на провідності та на захист сигналу від перешкод. Передача відеосигналу без спотворень по цьому кабелю без застосування підсилювачів сигналу можлива на відстань до 200 метрів.

Ще однією важливою відмітною здатністю застосування цих двох, вищезазначених, типів кабелів є та обставина, що при їх використанні в системах відеоспостереження живлення до відеокамер потрібно подавати ще одним кабелем.

Кабель UTP (вита пара). Він складається з 8-ми мідних провідників діаметром 0,51 мм, які попарно свити між собою. За рахунок своєї товщини та еластичності дуже зручний в монтажі та має здатність передавати коректний відеосигнал до 2 км при використанні прийомо-передавачів відеосигналу. Так як для передачі одного сигналу потрібно одна пара проводів, то по UTP-кабелю можна передавати одночасно чотири сигнали.

Ще один варіант – при використанні двох прийомо-передавачів живлення типу Twist PwA, по одній «витій парі» можна передавати два типи відеосигналу з двох відеокамер та два типи живлення для цих відеокамер.

Сигнальний кабель. Він складається з 4-х провідників, перерізом 0,22 мм, 2 кожен, екрану та оболонки. Використовується для передачі сигналу та живлення на невеликі відстані (до 50 м). Зручний в монтажі, але має слабку перешкодозахищеність.

Комбінований кабель. Цей кабель поєднує в собі дві жили перерізом 0,75 мм2 для живлення та звичайний коаксіальний кабель для відеосигналу. Він має відмінний екран, тому працювати з ним треба так само, як з коаксіальним.

Для окремого живлення відеокамер найчастіше використовується кабель марки ШВВП, перетином жив 0,5; 0,75; 1.5 мм2 (залежно від відстані, на яке це живлення передається).

На підставі вищевикладеного, напрошується висновок про те, для забезпечення стабільної роботи системи відеоспостереження, необхідно загострювати увагу не тільки на що здобувається обладнанні, але слід враховувати характеристики кабелів, за допомогою яких це обладнання буде комутуватися.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 11-03-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Сфера мережевого відеоспостереження: хто ж лідер продажів?
Сфера мережевого відеоспостереження: хто ж лідер продажів?

У результаті маркетингового аналізу в сфері мережевого відеоспостереження посилилася конкуренція двох виробників – Axis и Hikvision ....

Рейтинг відеореєстраторів в Україні – кращий реєстратор 2015
Рейтинг відеореєстраторів в Україні – кращий реєстратор 2015

У наш час існує величезна кількість різних пристроїв та аксесуарів для автомобілістів і байкерів. Але одним з найважливіших гаджетів є –...

Інноваційна IP-відеокамера DINION Starlight 8000
Інноваційна IP-відеокамера DINION Starlight 8000

Інноваційна IP-відеокамера DINION Starlight 8000 – сучасна пропозиція для організації надчутливих систем відеоспостереження , вона дозволяє...

Всі статті