+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Використання комп'ютерної техніки на підприємстві чи вдома

Використання комп'ютерної техніки на підприємстві чи вдома

Забезпечення працездатності підприємств зараз важко уявити без використання комп'ютерних систем. Використання комп'ютерної техніки на підприємстві чи вдома, для робочих цілей, або для відпочинку? Які завдання повинна виконувати та чи інша техніка? Розглянемо, за яким принципом визначати яке саме обладнання Вам краще вибрати для оптимальної роботи.

Вибір комп'ютерної системи

В першу чергу потрібно мати чітке уявлення для яких цілей Ви збираєтеся встановлювати таку систему. Від виду діяльності підприємства залежить підхід при виборі необхідних компонентів. Так для торгової компанії підхід сильно відрізняється від, наприклад, банку, або дизайнерської фірми.

В першу чергу Вам необхідно визначити який обсяг інформації буде оброблятися у Вашій системі. Якщо у Вас йде обробка бухгалтерії, або прибуткових накладних, немає сенсу встановлювати дуже потужні комп'ютери, або високошвидкісні мережі передачі данних. Для підприємства, яке обробляє графічну інформацію, вимоги звичайно як до робочих місць співробітників, так і роботі мережі будуть підвищеними. Тому потрібно саме точно визначити об'єм роботи для такої системи. Для прикладу візьмемо середньостатистичну торгову компанію.

Для робочих місць достатньо придбати середньої потужності робочі станції, необхідну кількість серверів базової конфігурації, з можливістю їх подальшої модернізації. Для локальної мережі достатньо прокладки витої пари зі швидкістю передачі даних 100Mb/s-1 Gb/s. Для комутації достатньо використовувати комутатори з відповідною кількістю портів та їх швидкістю роботи. Ну і також необхідну кількість принтерів, можливо один більш потужний, який буде використовуватися як мережевий.

Для банків практично можливо використовувати таку ж конфігурацію, але тут вже набагато більші вимоги до серверів, їх кількості та надійності. У такому випадку серверне обладнання потрібно вибирати виходячи з їх виробників, забезпечення сервісу і тощо.

Робоча станція Dell

Для рекламних та дизайнерських фірм звичайно вже інші вимоги як до робочих станцій – потужні багатопроцесорні системи, велика кількість пам'яті та вінчестерів. Ну і вимоги до локальної мережі так само підвищений, через великий обсяг переданої інформації. Це, або гігабітні комутатори, або навіть використовувати оптоволоконні кабелі для зв'язку між комп'ютерами та серверами.

Ну і нарешті як вибрати систему для домашнього використання. Якщо основне завдання – це робота з документами, бухгалтерія, то достатньо комп'ютера з середніми параметрами, принтер і таке iнше. При необхідності використання кілька робочих місць можливо використовувати, або дротову, або бездротову мережу.

Для ігрових комп’ютерів – це багатопроцесорні системи з великою кількістю пам'яті, потужні відеокарти.

Ми розповіли Вам базові принципи, за якими слід вибирати компоненти Вашої комп'ютерної системи.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 22-11-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
З чого складаються сучасні комп'ютерні системи?
З чого складаються сучасні комп'ютерні системи?

Ми Вам розповімо які основні типи технологій використовуються при побудові комп'ютерних систем. Сучасні комп'ютерні системи включють в себе...

Як зробити монтаж структурованих кабельних мереж?
Як зробити монтаж структурованих кабельних мереж?

На етапі проектування структурованих кабельних мереж ( СКМ ) відбувається обстеження та аналіз наявних у замовника технічних засобів,...

Домашня комп'ютерна мережа: переваги вибору
Домашня комп'ютерна мережа: переваги вибору

Домашня комп'ютерна мережа може забезпечити вам багатий досвід адміністрування своєї локальної мережі, або цінний досвід створення власного...

Всі статті