+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як вибрати відеоспостереження?

Як вибрати відеоспостереження?

Для того щоб ви змогли побудувати якісну систему відеонагляду, потрібно дотримуватися певних норм та етапів під час процесу встановлення. 

Для початку необхідно отримати відповіді на питання, як вибрати відеоспостереження і що потрібно робити в першу чергу при монтажі?

Розглянемо основні етапи впровадження систем відеоспостереження. Заздалегідь підготовлена організація прокладання кабельних трас, принципова через те, що після закінчення будівельних робіт вона, найчастіше, залишається у недосяжних місцях, як правило, за стелею, в стінах або інших місцях, в яких не можна буде проводити ремонтні роботи.

Монтаж камер

В першу чергу необхідно вибрати пристрій спостереження з потрібними параметрами, або простіше кажучи камеру. Далі визначити місце для встановлення камери, щоб предмет, або область системи перебували в кадрі повністю, та не було «мертвих» зон. Для зручності монтажу камер відеонагляду існує таблиця геометричних розмірів зони спостереження, від відстані до об'єкта та фокуса камери.

Підключення джерел електроживлення

Для систем охоронного телебачення часто використовують вторинні джерела електроживлення з вихідним напругою. Для забезпечення надійності таких систем в блоках живлення встановлюють акумулятор, що фіксує її працездатність. Вибір джерел електроживлення заснований на тому, скільки споживачів в системі скільки споживає кожен з них.

Установка та налаштування

Відеореєстратор є основною частиною системи відеоспостереження та до його вибору слід ставитися з особливою увагою. Найбільш важливим параметром цього пристрою, який безпосередньо впливає на якість системи, вважається швидкість запису, вимірюється в кадрах за секунду. Для систем такого спеціалізованого телебачення слід використовувати стандартні комп'ютерні монітори, які призначені тільки для систем охоронного спостереження.

Налаштування відеореєстратора

Для налаштування відеореєстратора використовують користувальницькі та системні налаштування, тобто фіксують дату, час, паролі для входу адміністратора та операторів, налаштовують швидкість та якість запису для кожного пристрою та приписують кожному з них назву.

Відеореєстратора

Для того, щоб була можливість перегляду знятих на камеру відеоспостереження зображень з будь-якої точки світу за умови, що є вихід у мережу Інтернет, пристрій підключають до мережі та виконують настройку мережі. У разі віддаленого доступу, можна віддалено управляти опціями відеореєстратора, архівом що зберігається, виконувати резервне копіювання інформації з мережі, контролювати доступ до відеосистеми.

Дотримуючись всіх цих порад, ви зможете правильно вибрати відеоспостереження, встановити та налаштувати надійну та якісну систему, яка забезпечуватиме вашу безпеку.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 15-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як обрати систему відеоспостереження?
Як обрати систему відеоспостереження?

Якщо вам потрібний дійсно якісний та надійний захист об'єкта, якщо ви хочете оперативно отримувати інформацію про його стан. То вам необхідно...

Установка бездротової камери відеоспостереження на вулиці
Установка бездротової камери відеоспостереження на вулиці

Незважаючи на всі новітні системи безпеки, які дозволяють автоматично виявити порушника та підняти тривогу, використання камер...

Навіщо потрібна система відеоспостереження для магазину?
Навіщо потрібна система відеоспостереження для магазину?

Камери відеоспостереження на даний момент встановлюють на різні об'єкти, будь то магазин, склад, освітній заклад, дача. Загалом, питання...

Всі статті