+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як використовуються поворотні IP-камери відеоспостереження?

Як використовуються поворотні IP-камери відеоспостереження?

Цифрові технології постійно вдосконалюються, пристрої для відеоспостереження стає все складніше та, в той же час, доступніше та надійніше. Поступово відходять у минуле аналогове відеоспостереження. Їм на зміну прийшли цифрові відеосистеми. Поговоримо про те, як використовуються поворотні IP-камери відеоспостереження в сучасному світі?

Зараз, камери працюють за WI-FI, можуть працювати автономно, передавати зображення високої роздільної здатності через Інтернет, або ж фіксувати інформацію на вбудований флеш-накопичувач. Завжди є можливість подивитися на події на об'єкті, що охороняється, де працює поворотна IP-камера відеоспостереження. Навіть з мобільного телефону є можливість вести спостереження за об'єктом! Поворотна IP-камера відеоспостереження дає можливість змінювати кут зйомки та цілком може замінити відразу кілька звичайних пристроїв відеоконтролю.

Переваги поворотних камер

У системах відеоконтролю поворотні камери відеоспостереження IP займають особливу нішу серед інших цифрових відеокамер, охоплюють набагато більшу зону, ніж нерухомі.

Поворотна IP-камера відеоспостереження

Принцип функціонування поворотних відеокамер відомий давно, але це обладнання широкого використання не мало через високу вартість, та по ряду інших причин. І все ж на сьогоднішній день є надія, що поворотні камери спостереження отримають більш широке поширення, ніж раніше.

На даний момент існує два типи поворотних IP-відеокамер:

  • зафіксована на поворотному механізмі;
  • високошвидкісна поворотна камера в сферичному або напівсферичної кожусі.

Високошвидкісна камера складається з таких частин: світло-прозорий кожух, модуль комутації, відеокамера з модульним об'єктивом, процесор, БП та пристрій повороту.

Поворотні відеопристрої дозволяють візуально проводити «патрулювання» частини території, що охороняється, є можливість по точках відзначити шлях огляду, наблизити або видалити зображення об'єктів, що цікавлять. Крім цього можна задати алгоритм такого патрулювання, що дозволяє зробити процес спостереження автоматизованим.

Вибір камери відеоспостереження

Дуже важливим нюансом при установці відеокамер є вібро-стійкість кріплення. Тому бажано купувати відеокамери з цифровою стабілізацією переданого зображення, які дозволяють нейтралізувати вібрацію пристрою у вертикальних та в горизонтальних площинах, тим самим забезпечують більш чітке зображення.

Поворотні відеокамери

В даний час на ринку пристроїв відеоконтролю представлений величезний асортимент поворотних відеокамер, що відрізняються внутрішнім та зовнішнім виконанням.

Одним з головних пріоритетів при виборі моделі поворотної IP-камери є наявність таких функцій:

  • швидкість панорамування/нахилу;
  • система відстеження рухомих об'єктів;
  • механізм обробки тривог;
  • патрулювання;
  • технологія компресії фіксованих даних.

Системи відеоспостереження, укомплектовані поворотними IP-камерами відеоспостереження – найбільш ефективний засіб у комплексі охорони периметру або об'єкту. Зазвичай, факторами, що утрудняють виявлення зловмисника на території, що охороняється, є недосконале технічне оснащення (невдале розташування відеокамери, обмеженість передачі сигналів та низька швидкість повороту) та часто, людський фактор. Помилкова траєкторія руху відеокамери, невірна настройка переміщення пристрою у разі виявлення стороннього або занадто стрімкого розвитку подій – все це може призвести до втрати цінної інформації та, як результат, невиконання системою функцій, покладених на неї.

Назад в: Відеоспостереження 01-03-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Широкосмуговий Інтернет для побудови відеоспостереження
Широкосмуговий Інтернет для побудови відеоспостереження

Сучасне обладнання для побудови відеоспостереження не вимагає обов'язкової присутності охоронців, що спостерігають за подіями із сусіднього...

Які бувають види прихованих камер відеоспостереження?
Які бувають види прихованих камер відеоспостереження?

Якщо Вам знадобилося встановити камеру для прихованого відеоспостереження, Ви можете звернутися до спеціалізованої компанії. Та вони допоможуть...

IP камера відеоспостереження: монтаж та підключення
IP камера відеоспостереження: монтаж та підключення

IP відеоспостереження є системою для спостереження та контролю об'єкту, що охороняється за допомогою сучасних пристроїв. IP камера...

Всі статті