+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Яке вибрати устаткування для охоронної сигналізації?

Яке вибрати устаткування для охоронної сигналізації?

На сьогоднішній день, зростає попит на встановлення обладнання охоронної сигналізації.

Автономна система призначена для того, що б відлякувати зловмисників. Так, наприклад, звукова охоронна система призначена для того, щоб у разі здійснення несанкціонованих дій , видавати оглушливо гучний звук, який здатний привернути до себе увагу всіх людей в окрузі, відповідно злякати злодія або зловмисника. Такий вид охорони відноситься до типу автономних, тому не попереджає, а просто включає тривогу. Якщо ж станеться витік газу, пожежа та інше, автономні системи нічого не зроблять, тому що просто не запрограмовані проводити які-небудь дії.

Централізована охоронна сигналізація

Використання централізованого устаткування для охоронної сигналізації, відрізняється від автономного крайньою ефективністю, втім, як і ціною.

У разі централізованої охоронної системи, датчики або іншi пристрої розташовані по всьому периметру та в разі чого, датчик не робить ніяких дій, а передає сигнал центральному пульту управління, який в свою чергу буде виконувати ті дії.

Охоронна сигналізація

Датчики, що використовуються в даному типі охорони можуть бути різними, наприклад, детектори розбиття скла та пересування, датчики розмикання та іншими.

Загалом використовувати автономне, або централізоване устаткування охоронної сигналізації, вирішувати слід з огляду на приміщення, яке потрібно буде охороняти. Головне пам'ятати, що ніколи не слід намагатися встановити всю цю систему самостійно, зазвичай до хорошого це не призводить. Звертайтесь до професіоналів, які знають свою справу та зроблять все на вищому рівні.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 03-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Обладнання та засоби охоронно пожежної сигналізації
Обладнання та засоби охоронно пожежної сигналізації

Охоронно-пожежна сигналізація (ОПС) – є складним комплексом технічного обладнання, службовця для виявлення виникнення пожежі та...

Рекомендації з ремонту пожежної сигналізації
Рекомендації з ремонту пожежної сигналізації

Захищати об'єкти сьогодні не просто можна, а потрібно! Люди встановлюють системи сигналізації для будинку , дачі, на заводі та на...

Охоронна сигналізація та види сповіщувачів
Охоронна сигналізація та види сповіщувачів

Охоронна сигналізація сьогодні перестала бути засобом, який доступний тільки обраним. Прийнятні ціни та висока якість захисту, яку пропонують...

Всі статті