+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Для чого необхідна установка вуличного відеоспостереження?

Для чого необхідна установка вуличного відеоспостереження?

Установка систем відеоспостереження передбачає участь у цьому складному процесі фахівців даного профілю.

Експерти досконало володіють методиками та знають, як встановити вуличне відеоспостереження з урахуванням усіх специфічних особливостей об'єкту.

Установка та проектування систем відеоспостереження

Багато фахівців з проектування відеоспостереження запевняють що установка вуличного відеоспостереження здійснюється з метою охорони периметру, що є дуже важливим та ефективним елементом захисту від вандалів і зловмисників. Такий метод неодноразово нам показують західні країни де відеоспостереження вже стало невід'ємною частиною безпеки.

Вуличне спостереження необхідно для:

 • будівельних об'єктів;
 • промислових зон;
 • складів;
 • заправок;
 • магазинів;
 • парковок;
 • автомобільних стоянок;
 • будинків;
 • шкіл;
 • аеропортів;
 • вокзалів.

Застосовують різні рішення для найбільш ефективного встановлення вуличного відеоспостереження, враховуючи всі особливості, як об'єкта, так та устаткування, яке покликане вирішувати певні завдання і виконувати певні функції в залежності від вимог та побажань замовника.

Вуличне спостереження

Наприклад, монтаж готових корпусних відеокамер, в яких є оптика та термокожух, дозволяє значно знизити ціну відеосістеми.Также варто звернути увагу, що наявність ІЧ підсвічування дозволить вести спостереження вночі.

Послуги монтування камер спостереження

Фахівці порадять Вам, яку саме систему слід придбати, а також привезуть та монтують систему та забезпечать гарантійне та постгарантійне обслуговування системи.

Фахівці нашої компанії у відповідності з параметрами об'єкта та його особливостями, такими як кліматичні зміни, протяжністю ліній зв'язку, а також з урахуванням Ваших фінансових можливостей, визначать як кількість відеокамер, так і найбільш підходяще місце їх монтування. Так як, тільки професіонали точно знають, як встановити вуличне відеоспостереження, щоб воно прослужило довго, працювало без збоїв.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 01-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як обрати систему відеоспостереження?
Як обрати систему відеоспостереження?

Якщо вам потрібний дійсно якісний та надійний захист об'єкта, якщо ви хочете оперативно отримувати інформацію про його стан. То вам необхідно...

Що таке Turbo HD відеоспостереження?
Що таке Turbo HD відеоспостереження?

Turbo HD відеоспостереження являє собою рішення, завдяки якому користувачі аналогових систем відеоспостереження можуть долучитися до відео...

Як встановити камери зовнішнього відеоспостереження?
Як встановити камери зовнішнього відеоспостереження?

Зовнішні камери відеоспостереження, відрізняються від тих, що встановлюють всередині приміщень, особливо тим, що у них повинен бути міцний...

Всі статті