+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як встановити камери зовнішнього відеоспостереження?

Як встановити камери зовнішнього відеоспостереження?

Зовнішні камери відеоспостереження, відрізняються від тих, що встановлюють всередині приміщень, особливо тим, що у них повинен бути міцний герметичний корпус і яскрава інфрачервона світлодіодне підсвічування.

У минулі часи, для того, щоб налаштувати об'єктив відеокамери вимагалося спочатку зняти її, потім розібрати, провести настроювання, а потім в такій же послідовності поставити на місце. Чи не правда це не дуже зручно?

Сучасні камери зовнішнього відеоспостереження відрізняються особливими характеристиками, такими як високий дозвіл, що забезпечує якість картинки, а також відносно невисокою вартістю і функціональністю роботи.

Також важливим атрибутом відеокамер є дальність і кут інфрачервоної світлодіодного підсвічування.

Наружная камера видеонаблюдения

Якщо Ви думаєте використовувати такий вид відеоспостереження на своєму периметрі, то Ви повинні в першу чергу подумати про вибір блоку живлення, так як такі відеокамери зовнішнього спостереження споживають велику кількість енергії.

Камери зовнішнього відеоспостереження

Зовнішні камери відеоспостереження оснащені кожухом, який вберігає від впливу зовнішнього середовища і перепадів температур, а також особливої потужністю і підвищеною кількістю споживання електроенергії.

Монтаж зовнішніх камер

Для здійснення монтажу камер видеонаблюдения слід звертатися до фахівців, які досконало володіють цією справою, та забезпечать Вам стабільну, безперебійну та оперативну роботу системи відеоспостереження.

Монтажем зовнішніх камер відеоспостереження займаються фахівці високого професіаналізма, які досконало володіють навичками монтажу, а також забезпечують гарантійне обслуговування систем відеоспостереження та післягарантійне обслуговування, згідно з договором між замовником і виконавцем.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 03-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Відеоспостереження зі звуком, переваги та недоліки
Відеоспостереження зі звуком, переваги та недоліки

Давайте поговоримо про таку технологію як відеоспостереження зі звуком, переваги та недоліки якій описані нижче, можуть бути корисні для...

Технології відеоспостереження та способи передачі відеосигналу
Технології відеоспостереження та способи передачі відеосигналу

Ви хочете бути у курсі всіх подій, які відбуваються у вас вдома, на вашому підприємстві? Тоді рекомендуємо Вам встановити відеонагляд ....

Огляд технологій камери AUTODOME starlight HD7000
Огляд технологій камери AUTODOME starlight HD7000

AUTODOME starlight HD 7000 – PTZ камера нового покоління. Головною особливістю пристрою є висока якість передачі зображення при мінімальному...

Всі статті